Szukaj

To prawdziwa sensacja! Wyszły na jaw zaskakujące imiona jakie dostaną dzieci Meghan Markle i księcia Harry’ego!

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Jak będą miały na imię dzieci Meghan Markle i ksiecia Harry’ego?

Trzy miesiące temu cały świat z wypiekami na twarzy śledził spektakularny ślub księcia Harry’ego z Meghan Markle. To głośnie wydarzenie towarzyskie z brytyjskiego dworu nadal budzi ogromne zainteresowanie i jest nieustannie szeroko komentowane przez zagraniczne media. Fani rodziny królewskiej czekają jednak na coś więcej!

Meghan Markle błyskawicznie zdobyła sympatię mediów, porównywalną do tej którą cieszy się księżna Kate. Zatem obecnie wszyscy entuzjaści rodziny królewskiej czekają z ogromną niecierpliwością na potomka Harry’ego i Meghan. W zagranicznej prasie pojawiły się już informacje, jak będą miały na imię dzieci tej pięknej książęcej pary!

Pamela Redmond Satron, współtwórca strony Baby Namebrry, stwierdziła, że jeśli para doczeka się męskiego potomka, otrzyma on na imię Alvin, jeśli będzie natomiast dziewczynka, dostanie ona na imię – Diana lub Artemida:

Diana to najbardziej oczywisty wybór dla imienia córki Meghan i Harry’ego, szczególnie, że William i Kate złamali nieco królewskie zasady, dając księżniczce Charlotte na jedno z imion Diana. Jednak Harry i Meghan mogą pójść o krok dalej i dać swojej córce tak na pierwsze (…) Diana to imię rzymskiej bogini księżyca i polowania. Jej greckim odpowiednikiem jest Artemida, która jest alternatywą dla Diany – stwierdziła Pamela

 Czekamy zatem na nowinę o ciąży Meghan Markle!

Mocne słowa. Lokaj księżnej Diany sprawił przykrość Meghan Markle w dniu jej urodzin

Elegancka Meghan Markle świętowała swoje urodziny na ślubie przyjaciół! Swoją kreacją przyćmiła nawet piękną pannę młodą!

Księżniczka Eugenia wyjdzie za mąż wśród samych VIP-ów! Tak gwiazdorskiej obsady nie było nawet na ślubie Meghan i Harry’ego!


Księżna Meghan dostała w prezencie torebkę polskiej marki

Image licensed to i-Images Picture Agency. 23/03/2018. Lisburn United Kingdom. Prince Harry and Meghan Markle at the Eikon Centre in Lisburn,Northern Ireland , United Kingdom. Picture by POOL / i-Images

Meghan Markle i książę Harry na meczu polo

Meghan Markle i książę Harry na meczu polo

Meghan Markle i książę Harry na otwarciu wystawy o życiu Nelsona Mandeli

Meghan Markle i książę Harry na otwarciu wystawy o życiu Nelsona Mandeli

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×