Szukaj

Charlotte, George i Louis mają mnóstwo zakazów! Niektóre są tak absurdalne, że aż dziwne. Kto je w ogóle wymyślił?!

Księżna Kate - jaką jest matką?

Księżna Kate jest mamą trójki dzieci. W jaki sposób wychowuje swoje pociechy? Czego im zakazuje? Zagraniczna prasa ujawniła sensacyjne informacje.

Księżna Kate nie raz i nie dwa udowodniła, że bardzo kocha dzieci. Żona księcia Williama regularnie przyłapywana jest na tym, że wspólnie z nimi spędza czas. Razem chodzą na zakupy, spacery, a czasami uczestniczą w wydarzeniach publicznych.

Zobacz: Księżna Kate i książę Louis spędzają razem czas. Czy takie zachowanie przystoi przyszłej królowej?

Księżna Kate jest surową mamą?

Chociaż mogłoby się wydawać, że dzieci Kate i Williama mają królewskie życie, to nic z tych rzeczy. Także i one muszą przestrzegać reguł i zasad. Jakich? Oprócz tego, że najstarsza dwójka regularnie chodzi do szkoły, okazuje się, że nie może brać udziału w każdym wydarzeniu, na którym chciałaby się pojawić.

Zobacz: Księżna Kate na gali „Royal Variety Performance” w zjawiskowej kreacji. Była tak niesamowita, że nie potrzebowała zbędnych dodatków

Książę William, księżniczka Charlotte, książę George i książę Louis

Książę William, księżniczka Charlotte, książę George i książę Louis

W poniedziałek, Kate i William postanowili wziąć udział w uroczystej gali Royal Variety Performance w Teatrze Palladium w Londynie. Na wydarzeniu pojawili się jednak sami – ich dzieci zostali w domu. Główną atrakcją podczas eleganckiego wieczoru była inscenizacja Mary Poppins.

Okazuje się, że nie tylko książęca para uwielbia tą postać. Po zakończonym spektaklu Kate wyznała, że jej dzieciom z całą pewnością podobałby się występ. Dlaczego więc nie mogły go zobaczyć? Królewska rodzina ma kilka zasad, których zawsze przestrzega. Jedną z nich jest zakaz, który zabrania dzieciom wieczornych wyjść. Obowiązuje on jednak tylko wtedy, gdy następnego dnia pociechy muszą iść do szkoły.

George, Louis i Charlotte nie mogą także zasiadać przy stole podczas rodzinnych kolacji (wyjątkiem są spotkania z królową Elżbietą II) – wtedy powinni już spać, mają mają również zakaz korzystania ze wszelkich dobrodziejstw technologicznych. Zamiast grać na smartfonach i iPodach mają brać udział w bardziej kreatywnych i rozwijających wyobraźnię zabawach. Za wyjątkiem popularnego Monopoly.

Nie wolno im grać w domu w Monopol. Ta gra jest zbyt bezwzględna – wyjawił niegdyś książę William.

Zobacz: Kate na gali „Royal Variety Performance” w zjawiskowej kreacji. Była tak niesamowita, że nie potrzebowała zbędnych dodatków


Księżna Kate i książę William - Royal Variety Perfromance 2019

Księżna Kate i książę William - Royal Variety Perfromance 2019

Księżniczka Charlotte i książę George na rozpoczęciu roku szkolnego

Księżniczka Charlotte i książę George na rozpoczęciu roku szkolnego

Księżna Kate i książę William z księciem George'em i księżniczką Charlotte na rozpoczęciu roku szkolnego

Księżna Kate i książę William z księciem George'em i księżniczką Charlotte na rozpoczęciu roku szkolnego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×