Gwiazdy chwalą się zdjęciami dzieci z rozpoczęcia roku szkolnego: Cichopek, Kożuchowska, Rutkowski…

Dzieci gwiazd - rozpoczęcie roku szkolnego

Dzieci gwiazd - rozpoczęcie roku szkolnego

Gwiazdy chętnie dzielą się z fanami najważniejszymi momentami ze swojego życia. Nie omieszkały się też pochwalić zdjęciami z rozpoczęcia roku szkolnego.

1 września we wszystkich domach, w których mieszkają dzieci, jest wielkim wydarzeniem. Po dwóch miesiącach wakacji spędzonych na beztroskiej zabawie maluchy ponownie wracają do szkoły. Poprzednie dwa lata nie były łatwe ani dla dzieci, ani dla rodziców. W marcu zostały wprowadzone pierwsze rządowe obostrzenia, w związku z czym szkoły zostały zamknięte. Uczniowie do końca roku szkolnego pozostawali we własnych domach i uczyli się w sposób zdalny.

Ten sam scenariusz powtórzył się w kolejnym roku szkolnym. Chociaż uczniowie we wrześniu pojawi się w szkołach, to zaledwie po kilku tygodniach wrócili ponownie do nauki przed komputerami. Wszystko to było spowodowane ciągle wzrastającą liczbą zachorowań na COVID-19. Dzieci przez ten czas nie tylko były pozbawione kontaktu z rówieśnikami, ale też wykwalifikowanej kadry, której niestety nie dało się zastąpić jedynie przez połączenie za pomocą kamery.

Dzieci gwiazd rozpoczynają rok szkolny 2021/2022

Z końcem zeszłego roku do kraju trafiły szczepionki przeciw SARS-CoV-2. Jednymi z pierwszych, którzy przyjęli serię zastrzyków, byli właśnie nauczyciele. Wszystko w trosce o to, by szkoły wróciły do normalnego trybu pracy. Chociaż w najbliższych tygodniach zapowiadana jest kolejna fala pandemii, wiele osób ma nadzieję, że nie powtórzy się scenariusz z ostatnich lat.

1 września gwiazdy chętnie chwalą się kolejnymi zdjęciami, na których możemy zobaczyć ich pociechy, które w pięknych, galowych strojach rozpoczynają jeden z najważniejszych dni w życiu. Jako jedna z pierwszych taką chwilą podzieliła się z fanami Katarzyna Cichopek. W tym dniu rok szkolny rozpoczyna dwoje jej dzieci. Syn Adam idzie do siódmej klasy, a córka Helenka rozpoczyna naukę w klasie drugiej:

Pierwszy dzwonek. Dla nas już 2 i 7, powodzenia kochane Dzieciaki. Oby ten rok był łaskawszy od poprzedniego – napisała aktorka.

Zdjęciami z rozpoczęcia roku szkolnego podzielili się także: Anna Mucha, Alicja Janosz, Krzysztof Rutkowski, Małgorzata Kożuchowska, Kaja Sródka, Anna Gzyra, Monika Mrozowska, Paulina Holtz, Marcin Najman.

Fotografie znajdziecie w naszej galerii.


Katarzyna Cichopek - rozpoczęcie roku szkolnego 2021

Katarzyna Cichopek - rozpoczęcie roku szkolnego 2021

Katarzyna Cichopek - rozpoczęcie roku szkolnego 2021

Katarzyna Cichopek - rozpoczęcie roku szkolnego 2021

Anna Gzyra - rozpoczęcie roku szkolnego 2021

Anna Gzyra - rozpoczęcie roku szkolnego 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×