Lewandowscy, Rozenek, Glinka… Dzieci tych gwiazd wkrótce skończą roczek. Ich zdjęcia to słodkość nad słodkościami

Dzieci tych gwiazd świętują roczek

Dzieci tych gwiazd świętują roczek

W 2020 roku nastąpił prawdziwy baby boom. Każdego miesiąca w mediach pojawiały się informacje o tym, że na świat przyszło dziecko kolejnej polskiej gwiazdy. Sprawdziliśmy, które maluchy w najbliższym czasie będą świętować pierwsze urodziny.

2020 rok dla wielu gwiazd był bardzo szczególny. Mimo pandemii koronawirusa wiele sław powitało na świecie swoje pociechy. Niektóre z przyszłych mam ukrywały brzuszki niemal do ostatniego momentu, inne radosne wieści przekazywały już na początku ciąży.

W najbliższych miesiącach będziemy świadkami pierwszych urodzin maluchów. Już wkrótce przyjęcia urodzinowe wyprawią m.in. Anna LewandowskaMałgorzata Rozenek oraz Katarzyna Glinka. Dzieci których gwiazd wkrótce będą świętować roczek?

Córka Hani Stach w marcu skończy roczek

Hania Stach długo utrzymywała w tajemnicy, że zostanie mamą. Artystka znana z Idola na co dzień mieszka w Malezji, gdzie urodziła syna. O tym, że Iwo jest już na świecie, poinformowała 23 marca za pośrednictwem Instagrama. Dumna mama pozowała na nim z maleństwem.

Jest! Iwo, Iwko, Iweczko. Pozdrawiamy całą rodzinką z Malezji #szczesliwapoprostu.

Czas mija nieubłaganie, a mały Iwo świętował swoje pierwsze urodziny w Kuala Lumpur. Tylko zobaczcie, jak bardzo zmienił się w ciągu 12 miesięcy.

Synek Hani Stach skończy rok

Synek Hani Stach skończy rok

Córka Joanny Drozdowskiej w marcu skończy roczek

Joanna Drozdowska trzy lata temu wyszła za mąż za Janusza Supkiewicza. Po dwóch latach małżeństwa przywitali na świecie pierwsze dziecko, Helenkę. Była Miss Polonia 2011 rzadko publikuje zdjęcia w social mediach, dlatego też niewiele osób wiedziało, że jest w ciąży.

Drozdowska 25 marca na swoim profilu na Facebooku poinformowała, że urodziła. Dziewczynka przyszła na świat w prywatnej klinice w Warszawie. W tej samej klinice rodziły np. Anna MuchaKatarzyna Zielińska.

Dzień dobry. W końcu jestem. Mamo, tato… Mam na imię Helena. Urodziłam się dzisiaj o 8.30 – napisała młoda mama w imieniu swojej małej księżniczki.

Drozdowska po raz ostatni udostępniła zdjęcia z córką w grudniu, gdy wzięły udział w rodzinnej, bożonarodzeniowej, sesji świątecznej. Na fotografii widać, że Helenka bardzo urosła. Teraz musi być już dużą dziewczynką.

Córka Joanny Drozdowskiej, Helenka, skończy roczek

Córka Joanny Drozdowskiej, Helenka, skończy roczek

Córka Natalii Paszt w kwietniu skończy roczek

Natalia Paszt jest córką Witolda Paszta. 27 kwietnia ubiegłego roku jej partner, Marek Serdiukow, który jest reżyserem i autorem takiego hitu, jak 365 dni, za pośrednictwem Instagrama podzielił się radosną nowiną. Na świat przyszła ich córeczka Nadia, która zdaniem ojca odziedziczyła urodę po mamie.

W pewnym momencie mrugnąłem lub zamknąłem na chwilę oczy. Kiedy je dzisiaj otworzyłem, trzymałem moją piękną, nowo narodzoną córkę. Ma uśmiech matki, a ja jestem przytłoczony tym dziwnym, głębokim uczuciem, że spoglądam na nowe, ale znajome spojrzenie. […] Ponieważ #nadzieja to coś, czego wszyscy dziś tak bardzo potrzebujemy, poznajcie naszą. Oto Nadia. Ona już mówi, że będzie dobrze.

Witold Paszt jest dumnym dziadkiem, który chętnie spędza czas z wnuczką. Na jego profilu jak dotąd pojawiło się kilka zdjęć Nadii. Wyrosła z niej piękna dziewczynka, która jest wielką miłośniczką kotów.

Córka Natalii Paszt skończy roczek

Córka Natalii Paszt skończy roczek

Córka Anny Lewandowskiej w maju skończy roczek

6 listopada 2019 roku Robert Lewandowski ogłosił podczas meczu Bayernu Monachium z Olumpiakosem Pireus, że jego żona, Anna Lewandowska, jest w drugiej ciąży. Piłkarz wbiegł na boisko i włożył piłkę pod bluzkę. Niewielu miałoby odwagę, aby w taki sposób obwieścić całemu światu, że już wkrótce zostanie ojcem.

Małżonkowie regularnie publikowali zdjęcia, na których widoczne były ciążowe krągłości trenerki. Przez całą ciążę trenerka nie zwalniała tempa i była aktywna w sieci. 6 maja 2020 roku na profilu Roberta pojawiło się zdjęcie, którym małżonkowie poinformowali, że Anna urodziła.

Witaj na świecie Lauro. Dobra robota mamuś – napisał Lewandowski.

Laura za nieco ponad miesiąc skończy roczek. Tylko spójrzcie, jak się zmieniła. Ciekawe, czy w przyszłości pójdzie w ślady mamy.

Laura Lewandowska w maju skończy roczek

Laura Lewandowska w maju skończy roczek

Syn Katarzyny Glinki w maju skończy roczek

Katarzyna Glinka obwieściła światu, że zostanie mamą, dopiero gdy poczuła się na tyle pewnie, aby przekazać fanom dobre nowiny. Gdy była w ciąży chętnie poruszała tematy z oczekiwaniem na dziecko i porodem w czasie pandemii.

Mimo że Glinka stara się chronić swoją prywatność, na chwilę po porodzie udostępniła zdjęcie prosto ze szpitalnej sali. Aktorka trzymała na rękach niemowlę. W poście zdradziła, jakie imię otrzymała jej pociecha.

Mój drugi Syn jest już z nami. Leo. Jesteśmy przeszczęsliwi !!! marzenia się spełniają …#dreamscometrue# #motherhood#momy#precious#son#myson#kochamnadzycie#kochamgo#love#pure#purelove# – napisała przy uroczym zdjęciu.

Na początku maja Leo skończy roczek. Odkąd przyszedł na świat, regularnie pojawia się na zdjęciach udostępnianych przez jego mamę. Gwiazda nie pokazuje jego twarzy, ale i tak można zauważyć, że bardzo się zmienił.

Syn Katarzyny Glinki, Leo, w maju skończy roczek

Syn Katarzyny Glinki, Leo, w maju skończy roczek

Córka Marty Żmudy-Trzebiatowskiej w maju skończy roczek

Marta Żmuda-Trzebiatowska długo ukrywała, że jest w ciąży. W mediach regularnie pojawiały się doniesienia o tym, że zostanie mamą, jednak ona potwierdziła je dopiero przed świętami Bożego Narodzenia w 2019 roku.

Jako pierwszy o tym, że córka aktorki przyszła na świat, poinformował portal Pudelek, który opublikował zdjęcia aktorki i jej męża, Kamila Kuli, sprzed szpitala. Dziewczynka urodziła się w drugiej połowie maja. Jak dotąd żadne z nich nie udostępniło fotografii córeczki.

Syn Małgorzaty Rozenek w czerwcu skończy roczek

Małgorzata RozenekRadosław Majdan długo starali się, by zostać rodzicami. Od momentu, w którym stan błogosławiony przeszedł na bezpieczny etap, gwiazda publikowała zdjęcia z zaokrąglonym brzuszkiem.

O tym, że Henio przyszedł na świat, poinformowali prowadzący Dzień Dobry TVN, Anna KalczyńskaAndrzej Sołtysik. Kilka godzin później tę radosną nowinę potwierdził Radosław, który opublikował zdjęcia dziecka.

10 czerwca Henio będzie obchodził pierwsze urodziny. Odkąd tylko przyszedł na świat, jest prawdziwą gwiazdą Instagrama.

Henio Majdan w czerwcu skończy roczek

Henio Majdan w czerwcu skończy roczek

Nie możemy doczekać się kadrów z przyjęć urodzinowych tych słodkich maluchów. Ile wasze pociechy mają lat?


Hania Stach z synkiem Iwo

Hania Stach z synkiem Iwo

Hania Stach z synkiem Iwo

Hania Stach z synkiem Iwo

Helenka – córka Joanny Drozdowskiej

Helenka – córka Joanny Drozdowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×