Dzieci Cristiano Ronaldo rosną jak na drożdżach! Bliźnięta mają już modne fryzury, ale to najmłodsza córka jest gwiazdą na rodzinnym zdjęciu

Cristiano Ronaldo dzieci, twarze, zdjęcia

Cristiano Ronaldo dzieci, twarze, zdjęcia

Cristiano Ronaldo pokazał najmłodsze dzieci

Cristiano Ronaldo osiągnął już w życiu wszystko, czego tylko mógł zapragnąć. W rodzinnej Portugalii uzyskał status bohatera narodowego, dorobił się własnego muzeum, hotelu, wszyscy fani piłki nożnej znają jego imię, a w Realu Madryt jest niekwestionowaną gwiazdą. Może też pochwalić się obłędnie piękną narzeczoną, Georginą Rodríguez, i gromadką ślicznych dzieci.

Piłkarz wychowuje z Georginą rozkoszną czwórkę: swojego najstarszego syna, Cristiano Juniora, bliźnięta urodzone przez surogatkę – Evę i Mateo, oraz córeczkę Alanę Martinę, którą urodziła mu Rodríguez. Para chętnie chwali się zdjęciami swoich pociech w social mediach, nie ukrywając ich przed światem, a fani odwdzięczają się setkami wyrażających zachwyt komentarzy. Nie da się zresztą ukryć, że jest czym się zachwycać, bo najstarsza pociecha gwiazdy Real Madryt wyrasta na prawdziwego przystojniaka, a maluchy są niezwykle pocieszne.

Na ostatnim zdjęciu, którym pochwalił się Cristiano, możemy dokładnie zobaczyć, że jego najmłodsze rosną jak na drożdżach. Na fotografii uchwycono bliźnięta, dumnego ojca, śliczną Georginę oraz ich najmłodszą córeczkę. Brakuje tylko małego Cristiano Juniora, ale jego zdjęcia również regularnie trafiają na Instagram. Nie wykluczone, że to właśnie chłopiec jest autorem tej jakże uroczej rodzinnej fotki.

Piłkarz bez dwóch zdań ma się czym pochwalić. Zobaczcie sami.

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriquez zaręczyli się w wielkiej tajemnicy! Gwiazdor fundnął ukochanej wypasiony pierścionek za 700 tysięcy Euro!

Boski Cristiano Ronaldo nigdy nie zrobi sobie tatuaży na ciele! Podał zaskakujący powód swojej decyzji!

Georgina Rodriguez nie ma czasu o siebie zadbać? Paparazzi przyłapali ją na meczu syna Cristiano Ronaldo


Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez z dziećmi

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez z dziećmi

Georgina Rodriguez pokazała bliźnięta Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguez pokazała bliźnięta Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo z całą rodziną

Cristiano Ronaldo z całą rodziną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×