Dzieci Ani Kalczyńskiej trafiły do szpitala. Gwiazda o dramacie, jaki się rozgrywa. „Odliczają tęsknotę numerkami wydłubywanych czekoladek”

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska zamieściła na Instagramie poruszający wpis. Dwoje jej dzieci trafiło do szpitala. W jakim są stanie? Gwiazda zdradziła, że to niełatwy czas. 

Anna Klaczyńska to jedna z gwiazd programu Dzień Dobry TVN. Do obsady dołączyła w 2014 roku, a na tym miejscu zastąpiła Jolantę Pieńkowską. Obecnie jej ekranowym partnerem od 2016 roku jest Andrzej Sołtysik. Prezenterka jest dowodem na to, że medialna kariera może iść w parze ze szczęśliwym życiem prywatnym. Jest ona zarówno spełnioną żoną, jak i mamą. W 2007 roku poślubiła Macieja Maciejowskiego, para rzadko pokazuje się razem na salonach, ale w 2019 roku zrobili wyjątek na Balu Dziennikarzy, gdzie przyciągali spojrzenia fotoreporterów.

Małżonkowie wspólnie wychowują troje dzieci. Doczekali się syna, Jana, a także dwóch córeczek: Hanny i Krystyny. Sławna mama bardzo aktywnie prowadzi swój profil w social mediach i często chwali się tam zdjęciami maluchów, które napawają ją szczególną dumą. Ostatni z jej postów nie jest jednak optymistyczny. Co się dzieje?

Dzieci Anny Kalczyńskiej trafiły do szpitala

Gospodyni śniadaniówki jest bardzo aktywna w social mediach. Na bieżąco dodaje nowe posty i relacje, chętnie chwaląc się nie tylko kulisami pracy, ale też pokazując, jak wygląda jej życie prywatne. W obydwu tych sferach całkiem sporo się dzieje.

Niestety ostatni z postów, który pojawił się na jej Instagramie jest niezwykle przygnębiający. Gwiazda złożyła mikołajkowe życzenia swoim dzieciom, które jak się dowiadujemy, przebywają obecnie w szpitalu. Problemy ze zdrowiem mają Jaś i Krysia. Ze słów zatroskanej mamy wynika, że nie można ona ich nawet odwiedzić. Zapewniła ich jednak, że Mikołaj na pewno do nich zajrzy.

Nasz grudniowy czas jest niełatwy w tym roku. Jaś i Krysia tęsknotę za domem odliczają numerkami wydłubywanych czekoladek. Chociaż wszystko idzie w dobrą stronę i ten czas jest konieczny dla ich zdrowia, żałuję, że nie ma takiego kalendarza, który mógłby mnie pocieszyć. Życzę Wam moje kochane dzieci, żeby Mikołaj jutro przyleciał do Was przez komin i zostawił Wam upominki także w moim imieniu. Na pewno mu się uda, bo Mikołaj nie przenosi wirusów, ( On w ogóle nie choruje) i z pewnością wpuszczą Go do Waszego szpitala. Kocham Was. Mama – napisała.

Gwiazda może liczyć na ogrom wsparcie nie tylko od fanów, ale także od przyjaciół z show-biznesu. Zasypali ją oni pocieszającymi komentarzami i życzeniami powrotu do zdrowia dla Jasia i Krystyny.

  • Aniu. Bardzo dużo zdrowia dla dzieci i dla Was wszystkich w ogóle – Monika Mrozowska.
  • Dużo zdrowia dla całej rodzinki – Paulina Krupińska.
  • Aniu, dzieciom na Mikołajki zdrowia, a Wam wszystkim siły i spokoju w czasie czekania na ich szczęśliwy powrót – Ewa Drzyzga.

My również przyłączamy się do tych słów i życzymy dzieciom Ani jak najszybszego powrotu do domu.


Anna Kalczyńska - przebrania córek na Halloween

Anna Kalczyńska - Dzień Dziecka 2021

Anna Kalczyńska z dziećmi

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×