Magda Gessler rozszerzyła swoją ofertę! Przyjedzie pogotować na waszej imprezie! Przywiezie ze sobą swoje nowe produkty!

Magda Gessler dżemy i soki

Magda Gessler dżemy i soki

Magda Gessler wypuściła na rynek nowe produkty sygnowane jej marką

Magda Gessler swój kulinarny biznes rozwija z siłą wodospadu. Pamiętamy jak słynna restauratorka karmiła Polaków luksusowymi parówkami Besos. Obecnie do imprezowej zakąski dołożyła coś ekstra. Gwiazda TVN właśnie wypuściła spod swoich kulinarnych skrzydeł fenomenalne dżemy i pyszne soki!

Malutki słoiczek konfitur od Magdy Gessler kosztuje od 13 do 15 złotych, natomiast buteleczkę syropu do piwka można nabyć już od 19 do 25 złotych. Gdybyśmy potrzebowali jeszcze dodatków do kiełbaski – jest chrzan oraz keczup, te rarytasy do Magdy kosztują ok. 8-9 złotych za słoiczek.

Z całą pewnością wszystkie produkty firmowane marką Magda Gessler są pyszne. Zdania internautów w tym temacie są jednak podzielone. Są sceptycy, którzy twierdzą, że produkty mają tylko wysokie ceny, nie idące w parze z jakością:

  • Przetwory robię sama, przynajmniej wiem co jem. Cena kosmiczna
  • 13 zł za słoiczek dżemu… To już wolę zrobić sam
  • w cenie Magda wyskakuje ze słoika czy jak? – czytamy komentarze

Aby poznać prawdę należy skosztować tych dobrodziejstw. Nowa marka produktów Magdy nosi nazwę Salon Smaków Magdy Gessler. Produkty są naturalne, bez ulepszaczy i chemicznych dodatków, nie zawierają też glutenu. Jeżeli macie ochotę na słodkie party z Magda Gessler, w każdej chwili można gwiazdę zaprosić do swojego domu! Wówczas słynna Magda ugotuje specjalnie dla was coś specjalnego. Koszt takiej fanaberii to tylko 30 tysięcy złotych.

Aby umilić imprezkę, możecie również wskoczyć w ciuchy zaprojektowane przez restauratorkę. Magda Gessler zaprojektowała także linię ubrań dla kobiet o zmysłowych kształtach.

Będziecie kupować jej dżemy i syropy?

Olśniewająca Magda Gessler na konferencji prasowej Food Network. Jej stylizacja to wiosenna bomba! Jest i nowa fryzurka!

Magda Gessler poucza Weronikę Rosati nawet w kwestii truskawek. Z jej cennej porady skorzysta wielu z was [WIDEO]

Magda Gessler idzie jak burza i rozwija swoje imperium! Lada dzień rusza z kolejnym biznesem: „To będzie czymś w rodzaju polskiej Marthy Stewart” [WIDEO]


Salon Smaków Magdy Gessler.

Salon Smaków Magdy Gessler - soki do piwa

Salon Smaków Magdy Gessler.

Salon Smaków Magdy Gessler.

Magda Gessler na konferencji Food Network

Magda Gessler na konferencji Food Network

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×