Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Ciężarna Kasia Tusk z dużym brzuszkiem na wyborach! Kapitalne zdjęcia paparazzi
Ciężarna Kasia Tusk z dużym brzuszkiem na wyborach! Kapitalne zdjęcia paparazzi

Ciężarna Kasia Tusk z dużym brzuszkiem na wyborach! Kapitalne zdjęcia paparazzi

Ciężarna Kasia Tusk z dużym brzuszkiem na wyborach!...

Gwiazdy nie zawiodły! Tłumnie wybrały się by głosować w wyborach samorządowych: Wiśniewski, Dereszowska, Kurdej-Szatan, Kalicka, Steczkowska, Mucha
Gwiazdy nie zawiodły! Tłumnie wybrały się by głosować w wyborach samorządowych: Wiśniewski, Dereszowska, Kurdej-Szatan, Kalicka, Steczkowska, Mucha

Gwiazdy nie zawiodły! Tłumnie wybrały się by głosować w wyborach samorządowych:...

Gwiazdy nie zawiodły! Tłumnie wybrały się by głosować...

Ciąża daje się Meghan Markle we znaki? Opuściła ważne spotkanie w Sydney, a na kolejnym wyglądała niewyraźnie!
Ciąża daje się Meghan Markle we znaki? Opuściła ważne spotkanie w Sydney, a na kolejnym wyglądała niewyraźnie!

Ciąża daje się Meghan Markle we znaki? Opuściła ważne spotkanie w...

Ciąża daje się Meghan Markle we znaki? Opuściła...

Dziś niedziela, 21.10.2018

Cały Internet ryknął śmiechem. Wystarczył jeden mały szczegół na plakacie polskiego filmu! „Szczyt żenady”

Dywizjon 303 pośmiewiskiem w sieci„Dywizjon 303” pośmiewiskiem w Internecie

Złośliwość losu nie ma sobie równych – wiedzą o tym zwłaszcza producenci polskiego Dywizjonu 303, którzy od miesięcy szykują się do wypuszczenia swojego nowego „dziecka” na świat. Jak wiadomo, Polacy traktują filmy o historii naszego kraju w wyjątkowo poważny sposób. Nic więc dziwnego, że produkcja opowieści o bohaterskich żołnierzach nie była zbyt zachwycona gdy okazało się, że w tym samym miesiącu do kin wchodzi zagraniczna produkcja… opowiadająca tę samą historię.

303. Bitwa o Anglię to polsko-brytyjski film, w którym będziemy mieli okazję podziwiać znakomitego Marcina Dorocińskiego oraz znienawidzonego Ramseya Boltona, czyli uwielbianego przez fanów Gry o Tron Iwana Rheona. Tak jak Dywizjon 303, film opiera się na historii legendarnych lotników, których umiejętności, determinacja i wariacka odwaga zaważyły na losach Europy.

Dywizjon 303 to film zrealizowany na podstawie książki Arkadego Fiedlera, z doskonałym Maciejem Zakościelnym i towarzyszącym mu Piotrem Adamczykiem w rolach głównych. Nakręcony z rozmachem, dbałością o szczegóły i uposażony w świetną muzykę, bez problemu obroni się w kinach sam.

Pech chciał, że produkcja, w której pojawia się nawet syn Mela Gibsona, debiutuje na ekranach 17 sierpnia. Zwiastun jest bardzo obiecujący, a reżyser, David Blair, w przeszłości został nagrodzony takimi statuetkami jak BAFTa czy Emmy. Nic dziwnego, że Polacy poczuli się nieco zagrożeni. Do tego stopnia, że na plakacie zapowiadającym Dywizjon 303 pojawiła się wielka, żółta belka z napisem:

NIE POMYL FILMU. Prawdziwa historia Dywizjonu 303 na podstawie książki Arkadego Fiedlera. Dopiero od 31 sierpnia w kinach

Determinacja godna pochwały, ale Internauci nie mieli litości.

  • film 1: „nasza historia jest prawdziwa!”; film 2: „A NASZA PRAWDZIWSZA!!!!1oneone111” śp. Fiedler: „jprdleee co za debile xD”
  • Wężowy plakat roku rozstrzygnięty
  • Będzie zabawnie w kinowych kasach
  • Totalna żenada. Polska w 100%
  • Szczyt żenady. Wypowiadam obywatelstwo, nie chcę żyć w tym kraju
  • Panowie na główki poupadali chyba

Faktycznie wyszło trochę niezręcznie… Poniżej możecie obejrzeć zwiastuny obu produkcji. Która bardziej was przekonuje?

Maciej Zakościelny, Piotr Adamczyk i inni na planie filmu Dywizjon 303

Zagraniczna kariera Marcina Dorocińskiego kwitnie. Zagra u boku gwiazdy „Gry o Tron”!

Marcin Dorociński ostro o zabijaniu zwierząt! „Ręce opadają, brak słów”! Później było jeszcze gorzej!

 Komentarzy: 6


jaa | 16 sierpnia 2018, 08:24

Idiotyczne szukanie dziury w całym.


kalmar | 23 lipca 2018, 14:12

Uważam, że to było konieczne posunięcie ze strony producentów. „Nagłe” pojawienie się zagranicznej produkcji to o wiele gorsze zagranie. Wybieram się tylko na polski film, tym bardziej, że ma wparcie rodziny Fiedlerów. To chyba najlepsza rekomendacja, a nie znane twarze z seriali.


Lusia | 23 lipca 2018, 09:44

Chce obejrzeć Dywizjon 303, wspieram naszą produkcje ale jak tylko czas mi pozwoli chętnie zobaczę dwa filmy bo są o naszej historii i szkoda nie iść do kina. Zwiastun bardziej przekonuje mnie Dywizjonu 303.


kamil | 22 lipca 2018, 17:06

Oj tam, wielkie mi mecyje, każdy robi tak, żeby wyszło na jego, na jakim swiecie zyjecie. A to że ludzie porafią mylić filmy czasem nawet komplenie od siebie rózne to wiem z bliskiego otoczenia, wiec tu wcale nie takie bezpodstawne 🙂 ja sobie poczekam na Historię prawdziwą, a ten brytyjski tez penie potem zobaczę, ale nie jest mi pilmo do niego.


Tomik | 21 lipca 2018, 02:16

Powinniśmy obejrzeć oba filmy w miarę swych możliwości. Przecież to jest nasza polska historia. Niezależnie kto produkuje czy też kto występuje to są losy naszych żołnierzy i pamiętając, że to szczególny rok rocznicy polskiej niepodległości to my złóżmy hołd naszym bohaterom i pokażmy światu to że Oni byli i są dla nas ważni.


Gość | 20 lipca 2018, 17:31

I o co to hallo ?? mozna obejrzec oba filmy i tyle jesli bede mogła z mila checia oba zobacze Odczepcie sie i tyle. Kto zechce obejrzyc obejrzy bez względu na date emisji


Dodaj komentarz
×