Dylan Douglas to prawdziwe ciacho. 21-letni syn Catheriny Zeta-Jones i Michaela nijak nie przypomina brzdąca sprzed lat!

Catherine Zeta-Jones, Michael Dogulas i Dylan Douglas

Catherine Zeta-Jones, Michael Dogulas i Dylan Douglas

21-letni syn Catheriny Zeta-Jones i Michaela Douglasa dodał nowe zdjęcia. Chłopak naprawdę mocno wyrósł. Też dostrzegacie jego podobieństwo do matki?

Catherine Zeta-Jones to jedna z najbardziej wziętych aktorek. Brytyjka zaczynała swoją karierę we Francji. Następnie przeniosła się za Wielką Wodę, gdzie dalszą drogę do kariery utorował jej występ w filmie Maska Zorro. Gwiazda wystąpiła też w obrazach, takich jak: Chicago, Traffic, Osaczeni, Nawiedzony, Terminal, Ocean’s Twelve: Dogrywka, Panaceum. W życiu prywatnym miała wielu partnerów. W 2000 roku ustatkowała się i poślubiła Michaela Douglasa. Para doczekała się dwójki dzieciDylana (ur. 2000) i Carys (ur. 2003).

Michaela chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Pochodzący ze Stanów Zjednoczonych aktor jest synem Kirka i laureatem Oscara za Wall Street. Talent pokazał też w innych filmach, w tym w: Wielki Liberace, Cudowni chłopcy, The Kominsky Method, Nagi instynkt, Fatalne zauroczenie, Wojna państwa Rose, Ulice San Francisco, Upadek, Gra, Morderstwo doskonałe.

Niestety Catherine i Michael nie zawsze mieli dobre relacje. W 2013 roku para ogłosiła separację. Poprzedziło to przejście Michaela przez złośliwy nowotwór krtani, wywołany wirusem HPV.

Chociaż było ciężko, ani razu nie przeszło mi przez myśl, że mógłbym umrzeć. Muszę teraz stawiać się na regularne kontrole. Badam się co sześć miesięcy, ale jak na razie od dwóch lat jestem czysty. Ryzyko nawrotu choroby przy tym typie raka wynosi tylko 5% – mówił już po wyzdrowieniu Douglas.

Na szczęście, nie tylko chorobę, ale i kryzys w małżeństwie udało się przezwyciężyć. Dziś Douglasowie są szczęśliwą rodziny. Ich syn pochwalił się właśnie nowymi fotkami.

Jak wygląda 21-letni Dylan Douglas? Catherina Zeta-Jones może być dumna z syna

21-letni Dylan Douglas jest aktywny w social mediach. Jego profil na Instagramie śledzi ponad 50 tysięcy osób. Często dodaje na niego zdjęcia ze sławnymi rodzicami, jednak tym razem zachwycił fanów fotkami z Dominiki. Na większości z nich zapozował samemu, ale na jednym widać też jego siostrę i tatę. Wszystkie fotki zobaczycie poniżej.

Co ciekawe, ostatnie zdjęcie, które Dylan dodał do albumu, zostało wykonane jeszcze, gdy był dzieckiem. Chłopak zapozował na nim w chuście i pirackiej opasce na oko. Trzeba przyznać, że od tego czasu mocno się zmienił. Dziś przypomina swoją matkę – odziedziczył po niej kolor oczu, karnację i rysy twarzy. Wspomniane zdjęcie zobaczycie poniżej.

Dylan Douglas w dzieciństwie

Więcej nowych i starych zdjęć Dylana zobaczycie w galerii. Jak oceniacie jego metamorfozę? Swoimi opiniami podzielcie się w sekcji komentarzy.


Dylan Douglas

Dylan Douglas

Dylan Douglas z rodziną

Dylan Douglas z rodziną

Dylan Douglas

Dylan Douglas

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×