Dwuletnia córka Joanny Krupy śpiewa „Jingle Bells”. Asha jest już coraz większa. Fani są wniebowzięci: „Pięknie”

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa pokazała, jak jej córeczka śpiewa Jingle Bells. Dwuletnia Asha ma prawdziwy talent! Musicie zobaczyć jej występ.

Joanna Krupa, polsko-amerykańska modelka, jest znana w naszym kraju głównie za sprawą występów jako jurorka w Top Model, gdzie zaskarbiła sobie sympatię milionów widzów. W życiu prywatnym gwiazda jest żoną Douglasa Nunesa. Para ma razem jedno dziecko: dwuletnią córeczkę Ashę. Macierzyństwo do reszty pochłonęło Joannę, o czym sama nam opowiedziała.

Życie się strasznie zmienia jak jest się mamą. Wiadomo, teraz ona jest coraz starsza, ma dwa latka i jest mi coraz ciężej wyjeżdżać bez niej. Nawet jak jestem bez niej 4 dni, to jest mi strasznie ciężko. Ale zawsze marzyłam i robię to, co kocham i próbuję to łączyć z moją córeczką. Jak mogę to jestem z nią, jak mogę to wezmę ją ze sobą. Nie daje swojej pracy na boczny tor. Dalej to kocham, dalej mam do tego pasję i robię to, co kochałam robić. Może trochę marzę, aby ona poszła w moim kierunku. To nie jest marzenie ojca, ale ona już coraz bardziej zachowuje się jak diwa. Chociaż ma dopiero 2 latka, to już pokazuje swoją osobowość – powiedziała w rozmowie z „Jastrząb Post”.

Rozmówczyni wyjawiła też, że w tym roku zamierza spędzić święta Bożego Narodzenia tylko z mężem i córeczką.

Niestety myślę, że będę sama z mężem. Może nie niestety, ale nie będzie to już takie tradycyjne, jak co roku. Że wyjeżdżaliśmy w góry, był śnieg, cała rodzina przyjeżdżała. W tym roku myślę, że będzie bardziej skromnie. Ja będę z mężem i swoją córeczką, i myślę, że będzie bardziej po amerykańsku. On na pewno będzie gotował swoje dania i zobaczymy. Asia pewnie będzie miała problem z choinką i z bombkami, że wszystko będzie chciała zrywać. Dla niej to będzie wow. Ale bardzo chciałabym wyjechać z nią w góry, do domu ze śniegiem – wyjawiła.

Jej plany uległy lekkiej zmianie. Dowiedzieliśmy się o tym za sprawą mediów społecznościowych Joanny. Z jej relacji wynika, że odwiedziła rodzinę w Chicago.

Joanna Krupa pokazała występ swojej córeczki. Jak śpiewa Asha?

Joanna Krupa dodała serię zdjęć i filmików, na których widać ją i Ashę podczas wypadu w Chicago. Matka i córka pozują na nich razem z innymi członkami klanu. Na relacjach niestety brakuje męża Joanny – Douglasa. Szczególną uwagę przykuwa wideo, na którym widać Ashę, która wykonuje piosenkę pt. Jingle Bells. Występ dziewczynki możecie zobaczyć poniżej.

Pod udostępnionym przez nas filmikiem posypały się komentarze internautów, którzy nie mogli się nachwalić zdolności wokalnych Ashy. Jak myślicie, czy wyrasta nowa gwiazda muzyki?


Asha śpiewa śpiewa „Jingle Bells”

Asha śpiewa śpiewa „Jingle Bells”

Asha śpiewa śpiewa „Jingle Bells”

Asha śpiewa śpiewa „Jingle Bells”

Asha śpiewa śpiewa „Jingle Bells”

Asha śpiewa śpiewa „Jingle Bells”

Komentarze

 • J23 pisze:

  Śliczna córeczka i mamusia,a do tego pięknie śpiewa👏💖⛄🌲

 • Gość pisze:

  Obydwie matka i córka są bardzo naturalne bez cudowania jak u tej pustej Lewandowskiej która na każdym zdjęciu jest bardzo sztuczna i zawsze taka upozowana.

 • Gość pisze:

  Lalunia sliczna😃

 • Julia pisze:

  Fajna i piękna kobieta z tej Krupy. Córeczka jest prześliczna. Są skromni i to ich wyróżnia.

  • Gość pisze:

   Krupa pokazuje córkę w sposób naturalny bez upiększania jej. Nie pokazuje siebie z telefonem w łapie jam Lewandowska gwiazda od machania nog

 • Viki pisze:

  Tłusta malutka spasła ją matka niestety zobaczycie w przyszłości będzie gruba

 • Gość pisze:

  Wyrośnie z tej nie-urody.

 • Gość pisze:

  Krupa nie cuduje jak Lewandowska z tym zakrywaniem twarzy

 • Gość pisze:

  Śliczna dziewczynka

  • Gość pisze:

   To co rzuca się w oczy w tym „lansie”, to naturalność i autentyczność. Dziecko jest najukochansze i najpiekniejsze, ale Krupa ich nie wartościuje , tylko pokazuje lepsze i gorsze, bo corka jest akceptowana i kochana w każdym wydaniu. Czyli miłość i normalność tu mamy.
   Krupa pokazuje swoje dziecko, chwali się nim, ale nie leje lukru, chociaż córeczka jest przeurocza, to nie brakn zdjec, gdzie wygląda mniej atrakcyjnie, a nikomu z rodziców nie przychodzi do głowy, żeby je cenzurować, bo mloda jedt jaka jest – urocza
   Lewandowscy mogliby się od nich uczyć akceptacji swoich dziecim

 • Gość pisze:

  Cudowna malutka

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×