Szukaj

Zwycięzca Eurowizji wychodzi za mąż. Duncan Laurence pochwalił się pierścionkiem i partnerem

Duncan Laurence bierze ślub

Duncan Laurence bierze ślub

Duncan Laurence, zwycięzca Eurowizji 2019 planuje ślub. Przyjął oświadczyny swojego partnera, Jordana, o czym poinformował na Instagramie. Co wiadomo na ten temat?  

Duncan Laurence wygrał Eurowizję 2019. To otworzyło mu drzwi do międzynarodowej kariery, czego dowodem może być fakt, że piosenkarz podróżuje po całym świecie. Pod koniec listopada przyjechał do Polski. Znalazł czas, by udzielić wywiadu dla Dzień Dobry TVN.

Podczas rozmowy poruszono temat orientacji muzyka. Powiedział, że nie ukrywa tego, że jest biseksualny. W pełni siebie akceptuje, do czego namawia też innych, którzy śledzą jego karierę:

Jestem sobą i myślę, że zwłaszcza młodzi ludzie w innych krajach, nie w Holandii, też w Polsce np., wiele osób prowadzi tego typu debatę i pojawiają się głosy przeciwne ludziom innym niż heteroseksualni. Mam nadzieję, że wpłynę troszeczkę na ludzi. Popatrzcie taki jestem, jestem, jaki jestem. Nie zmienię się, nawet jeżeli się do tobie nie podoba, daj sobie z tym spokój i po prostu albo się z tym pogodzisz albo po prostu nie zwracaj w ogóle na to uwagi.

Duncan Laurence się zaręczył. Co na to internauci?

Duncan Laurence spotyka się z Jordanem Garfieldem, tekściarzem, który zawodowo pisze piosenki. Panowie postanowili wejść na kolejny etap swojej znajomości i chcą wziąć ślub. Zwycięzca Eurowizji 2019 tym faktem pochwalił się na Instagramie. Na relacji udostępnił zdjęcie pierścionka zaręczynowego. Publicznie wyznał mu miłość:

Kocham cię.

View this post on Instagram

🌻

A post shared by Jordan Garfield (@jordandelivers) on

Narzeczony piosenkarza nie pozostał mu dłuży. Dodał urocze zdjęcie z ukochanym. W opisie zdradził, że jego wybranek przyjął oświadczyny. Jest bardzo szczęśliwy:

Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Poprosiłem Duncana o rękę, a on powiedział „tak”. Nigdy w życiu nie byłem tak szczęśliwy. Zamierzam pobrać się z miłym, mądrym, utalentowanym i przystojnym mężczyzną. Poza tym wychodzę za mojego najlepszego przyjaciela

Panom serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Występ Duncana Laurence’a na Eurowizji 2019:


Duncan Laurence bierze ślub

Duncan Laurence bierze ślub

Duncan Laurence bierze ślub

Duncan Laurence bierze ślub

Duncan Laurence bierze ślub

Duncan Laurence bierze ślub

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×