Szukaj

Zwycięzca Eurowizji 2019 odwiedził Polskę i pokazał całą serię zdjęć! Jeszcze nie wyleciał, a już zapowiedział swój powrót do Warszawy!

Duncan Laurence w Polsce

Duncan Laurence zawitał do Polski w celu promocji swojego singla Arcade. Zwycięzca Eurowizji 2019 pokazał kilka zdjęć z Warszawy i zapowiedział rychły powrót do naszego kraju.

Duncan Laurence w wielkim stylu wygrał Eurowizję 2019. Jego piosenka Arcade okazała się bezkonkurencyjna i zapewniła Holandii pierwsze od 44 lat zwycięstwo. Z tej okazji 25-latek ruszył w trasę promocyjną po Europie. W miniony weekend odwiedził Polskę.

Piosenkarz, którego dorobek artystyczny wygląda raczej ubogo, w ostatnich dniach odpowiedział na serię pytań w rozgłośniach radiowych, spotkał się z Magdą Mołek, której udzielił wywiadu dla Dzień Dobry TVN, a w międzyczasie znalazł chwilę na zapozowanie do pamiątkowych zdjęć na urokliwych ulicach w centrum Warszawy. Wyraźnie oczarowany stolicą Polski napisał:

Jestem w drodze na lotnisko. Nie zobaczyłem za dużo miasta, ale niemniej jednak udzielił wielu miłych wywiadów dla rozgłośni radiowych i telewizji. Dziękuję za twoje wsparcie, Polsko. I nie martwcie się: Wkrótce znowu tu wrócę #spoileralert – napisał wyraźnie podekscytowany Duncan.

Czekacie na kolejną wizytę zwycięzcy Eurowizji 2019?

Zobacz: Kim jest Duncan Laurence – zwycięzca Eurowizji 2019? Za jego sukcesem kryje się poruszająca historia

Zobacz: Skandal na Eurowizji 2019! Zmieniono wyniki po finale! Przez rażący błąd Polska nie wyszła z grupy!

Zobacz: Roksana Węgiel tłumaczy się z odwołanego występu na Eurowizji: “Wprowadziliśmy wiele osób w błąd” [WIDEO]


Duncan Laurence w Warszawie

Duncan Laurence w Warszawie

Duncan Laurence w Polsce

Duncan Laurence w Polsce

Duncan Laurence w Warszawie

Duncan Laurence w Warszawie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×