Szukaj

Coming out w Dzień Dobry TVN! Znany przystojniak otwarcie o swojej orientacji

Duncan Laurence - Dzień Dobry TVN

Duncan Laurence - Dzień Dobry TVN

Duncan Laurence, zwycięzca Eurowizji 2019, w niedzielę gościł w Dzień Dobry TVN. Muzyk wypowiedział się na temat swojej orientacji, przyznając, że jest biseksualny. Dlaczego na ten temat wypowiada się głośno?

Duncan Laurence wygrał Eurowizję 2019. Od tego momentu jego kariera ruszyła, czego dowodem może być fakt, że artysta regularnie występuje w wielu miejscach na świecie. Chociaż w naszym kraju gości często, dopiero w poniedziałek, 25 listopada pojawi się na pierwszym koncercie w Polsce.

Zobacz: Duncan Laurence pokazał zdjęcie z czasów, gdy był otyły. Zwycięzca Eurowizji 2019 przeszedł niezłą metamorfozę

Duncan Laurence jest biseksualny. Dlaczego mówi o swojej orientacji?

Nie jest tajemnicą, że Laurence jest biseksualny. Muzyk od dawna tego nie ukrywa i jak przyznał w Dzień Dobry TVN, nie zamierza tego robić, bo w pełni akceptuje siebie:

Jestem sobą i myślę, że zwłaszcza młodzi ludzie w innych krajach, nie w Holandii, też w Polsce np., wiele osób prowadzi tego typu debatę i pojawiają się głosy przeciwne ludziom innym niż heteroseksualni. Mam nadzieję, że wpłynę troszeczkę na ludzi. Popatrzcie taki jestem, jestem jaki jestem. Nie zmienię się, nawet jeżeli się do tobie nie podoba, daj sobie z tym spokój i po prostu albo się z tym pogodzisz albo po prostu nie zwracaj w ogóle na to uwagi.

Zobacz: Zwycięzca Eurowizji 2019 zrobił coming out! Duncan Laurence otwarcie o swojej orientacji seksualnej [WIDEO]

Duncan Laurence jest biseksualny

Duncan Laurence jest biseksualny

Duncan zwrócił się też z radą do swoich fanów, którzy są w podobnej sytuacji do niego, a nie potrafią się ujawnić:

Faktycznie, to zależy od kraju. Są takie kraje, gdzie naprawdę trudno być sobą w takiej sytuacji i mam nadzieję, że ludzie będą w stanie się bardziej otworzyć i takim ludziom mówię: „Najpierw powiedz o tym tym ludziom, którzy cię kochają, których znasz, nie możesz oczekiwać, że cały świat cię od razu zaakceptuje. Cały świat cię nigdy nie zaakceptuje, bo są różne opinie, religie, poglądy, więc to musisz zrozumieć”.

Zobacz: Zwycięzca Eurowizji Duncan Laurence w Polsce. W studiu Dzień Dobry TVN nie tylko zaśpiewał, ale także zdradził swoją największą tajemnicę


Duncan Laurence - Dzień Dobry TVN

Duncan Laurence - Dzień Dobry TVN

Duncan Laurence - Dzień Dobry TVN

Duncan Laurence - Dzień Dobry TVN

Duncan Laurence - półfinał The Voice of Poland 10

Duncan Laurence - półfinał The Voice of Poland 10

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×