Szukaj

Zwycięzca Eurowizji Duncan Laurence w Polsce. W studiu Dzień Dobry TVN nie tylko zaśpiewał, ale także zdradził swoją największą tajemnicę

Duncan Laurence w niedzielę pojawił się w studiu Dzień Dobry TVN. Muzyk, podczas programu nie tylko zaśpiewał, ale poopowiadał o swojej karierze. Zobacz co zdradził. 

Duncan Laurence w Dzień Dobry TVN

Duncan Laurence w tym roku odniósł niemały sukces. Muzyk zwyciężył konkurs Eurowizji, znacznie pokonując pozostałych rywali. Za wykonanie debiutanckiego singla Arcade udało mu się uzyskać 492 punkty, w tym 231 od jury i 261 od widzów.

Od momentu zwycięstwa kariera Duncana zdecydowanie ruszyła. Świadczyć może o tym fakt, że artysta nie tylko zaczął regularnie grywać koncerty, ale także udziela wywiadów w wielu europejskich miejscowościach. W tym m.in. w Polsce, gdzie w niedzielę gościł w programie Dzień Dobry TVN.

To właśnie tam poopowiadał trochę na temat swojej kariery. W rozmowie z Magdą Mołek i Marcinem Mellerem przyznał, że chociaż mieszkańcy jego kraju są na ogół bardzo spokojni, w momencie w którym wygrał konkurs, okazali niemały entuzjazm:

W Holandii wiele osób szalało i fajnie było to zobaczyć. Kiedy przylecieliśmy na lotnisko dzień po finale, całe lotnisko było zaatakowane ludźmi, którzy witali nas – przyznał piosenkarz.

Okazuje się, że Laurence przygotowuje płytę. Zdradził, że królować będzie różnorodność, ale w określonym stylu:

Będą różne piosenki, mające takie bardziej może popowy charakter.

Podczas rozmowy Duncan opowiedział też o początkach swojej kariery. Przyznał, że pochodzi z małej miejscowości, w której muzyka nie była bardzo rozpowszechniona. On zakochał się jednak w muzyce fortepianowej do tego stopnia, że postanowił związać z nią przyszłość:

Moja babcia miała w domu organy. Nie do końca podobało mi się brzmienie, więc przerzuciłem się na fortepian i w ten sposób zacząłem uczyć się grać, zacząłem doskonalić moje umiejętności muzyczne.

Zwłaszcza, że muzyka stanowiła dla niego ucieczką. Jak wyznał, był wytykany palcami przez inne dzieci:

Muzyka była dla mnie taką bezpieczną przystanią, bo w szkole byłem szykanowany przez inne dzieci i dlatego zakochałem się w muzyce, bo dawała mi bezpieczeństwo.

Dodajmy, że po zakończeniu programu na Duncana czekał tłum fanów, którzy znaleźli się przed studiem.

Zobacz: Kim jest Duncan Laurence – zwycięzca Eurowizji 2019? Za jego sukcesem kryje się poruszająca historia

Zobacz: Skandal na Eurowizji 2019! Zmieniono wyniki po finale! Przez rażący błąd Polska nie wyszła z grupy!

Zobacz: Roksana Węgiel tłumaczy się z odwołanego występu na Eurowizji: „Wprowadziliśmy wiele osób w błąd” [WIDEO]


Duncan Laurence w Dzień Dobry TVN

Duncan Laurence w Dzień Dobry TVN

Duncan Laurence zaśpiewał w Dzień Dobry TVN

Duncan Laurence zaśpiewał w Dzień Dobry TVN

Duncan Laurence spotkanie z fanami, Polska

Duncan Laurence spotkanie z fanami, Polska

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×