Szukaj

Duncan Laurence pokazał zdjęcie z czasów, gdy był otyły. Zwycięzca Eurowizji 2019 przeszedł niezłą metamorfozę

Duncan Laurence metamorfoza

Duncan Laurence metamorfoza

Duncan Laurence w młodości wyglądał zupełnie inaczej. Był otyły i nosił niemodne ubrania. To niesamowite, jak spektakularną metamorfozę przeszedł zwycięzca Eurowizji 2019. Poznalibyście go na starym zdjęciu?

Duncan Laurence zyskał rozpoznawalność w Europie dzięki głośnemu zwycięstwu na Eurowizji 2019, która odbywała się w Izraelu. Holender ze swoją piosenką Arcade pokonał ponad 40 rywali, w tym polski zespół Tulia. Zajął pierwsze miejsce po zdobyciu 498 punktów, w tym 261 punktów od telewidzów (2. miejsce) i 237 punktów od jurorów (3. miejsce). Tym samym sprowadził konkurs do swojej ojczyzny po 44-letniej przerwie.

Zobacz: Kim jest Duncan Laurence – zwycięzca Eurowizji 2019? Za jego sukcesem kryje się poruszająca historia

Duncan Laurence w młodości

Obecnie 25-letni Duncan to wysoki, przystojny brunet, który najchętniej nosi przylegające do sylwetki ubrania w stonowanych kolorach. Jeszcze 10 lat temu wyglądał zupełnie inaczej. Zwycięzca Eurowizji na Instagramie opublikował zdjęcie z okresu, gdy był nastolatkiem. W oczy rzucają się przede wszystkim jego krągłości. Laurence w dzieciństwie zmagał się z nadwagą, nosił okulary korekcyjne i niekoniecznie ubierał się w zgodzie z panującymi trendami. Ze względu na swój wygląd, był prześladowany w szkole.

View this post on Instagram

????

A post shared by ???????????????????????? ???????????????????????????????? (@itsduncanlaurence) on

Duncan Laurence jest biseksualny

Od kiedy piosenkarz wyjechał z rodzinnej miejscowości Spijkenisse, zmienił swoje życie o 180 stopni. Nie tylko schudł i dorobił się „sześciopaka” na brzuchu, ale też zmienił styl pod okiem speców od wizerunku, a z czasem zdobył się na szczególnie ważne dla społeczności LGBT wyznanie. Na konferencji prasowej po wygraniu 64. Konkursu Piosenki Eurowizji w maju 2019 powiedział:

Jestem kimś więcej niż tylko artystą. Jestem człowiekiem, jestem biseksualistą, jestem muzykiem. Jestem dumny z tego, że mogłem pokazać, kim jestem.

Duncan Laurence jest biseksualny. O swoim coming oucie opowiedział w rozmowie z polskim blogerem Grabarim:

Tak, to było bardzo naturalne. Ktoś zapytał co Eurowizja znaczy dla ciebie, osobiście. A ja odpowiedziałem, że najważniejsze w niej jest to, że mogę pokazać ludziom kim jestem. Bycie bi było w zasadzie pierwszą rzeczą, którą przyszła mi na myśl. Pomyślałem, że skoro to jest tak ważna dla mnie rzecz, dlaczego miałbym nie podzielić się nią ze światem? Szczególnie, że mam już za sobą coming out, który zrobiłem dwa lata temu na Instagramie i żyję bardzo otwarcie. To nie był żaden trik, dzięki któremu chciałem pozyskać głosy, bo pojawiały się po tym i takie komentarze. Pomyślałem wtedy, że ludzie robią z tego jakąś przesadną sensację. Jestem za tym, żeby mówić o tym, co jest dla nas naturalne. Wyznaję też zasadę, że jeśli będziemy mówić o tym i zachowywać się, jakby to była najzwyklejsza rzecz na świecie, ludzie też to zaczną w końcu tak postrzegać

Gwiazdor obecnie jest w związku z mężczyzną. Nie wiadomo jednak, kim jest jego partner i jak wygląda. Czy ukochany będzie towarzyszyć mu podczas koncertu w Warszawie, który Duncan Laurence zagra 23 listopada?

Zobacz: Skandal na Eurowizji 2019! Zmieniono wyniki po finale! Przez rażący błąd Polska nie wyszła z grupy!

Duncan Laurence – piosenki

Dyskografia Duncana Laurenca, jak na razie, wygląda ubogo. Artysta dotychczas wydał tylko jeden singiel – piosenkę Arcade, którą wygrał Eurowizję 2019, który największy sukces odniósł w: Belgii, Norwegii (w obu krajach pokrył się złotem) i Holandii (osiągnął status platynowej płyty). W dorobku artysty znajduje się również piosenka Laat Gaan, nagrana we współpracy z holenderskim wokalistką Sjors van der Panne.


Duncan Laurence w młodości

Duncan Laurence w młodości

Duncan Laurence

Duncan Laurence

Duncan Laurence

Duncan Laurence

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×