Mega przystojniak najpierw łamał serca fanek, a teraz zrobił coming out! Pochwalił się swoim gejowskim związek i bardzo namiętnym zdjęciem

Duncan James gejem

Duncan James gejem

Kolejny wielki coming out! Choć fani domyślali się od dłuższego czasu, w końcu wyszło na jaw, że Duncan James jest gejem! O wszystkim poinformował sam gwiazdor, publikując na Instagramie romantyczne zdjęcie z ukochanym! 

Coraz więcej gwiazd otwarcie mówi o swojej orientacji seksualnej! Do tego grona dołączył ostatnio 41-letni Duncan James, brytyjski piosenkarz, prezenter i aktor. Mężczyzna znany jest z występów ze swoim zespołem Blue, który szczególną popularnością cieszył się w Polsce w pierwszych latach XXI wieku. Choć minęły już prawie dwie dekady odkąd panowie razem nie grają, on jako artysta właśnie wtedy odnosił największe sukcesy. Głośno mówiło się też o jego związku z wokalistką Spice Girls, Geri Halliwell. Natomiast jeszcze głośniej było kilka lat później…

Duncan jest ojcem nastoletniej córki. Świat zdziwił się więc, kiedy gwiazdor przyznał, że jest biseksualistą. Swojego pierwszego coming outu dokonał w 2011 roku, przy okazji wywiadu promującego występ zespołu Blue na Eurowizji w Dusseldorfie. I kiedy fani przywyknęli do tej myśli, James w 2013 roku wyznał, że jest gejem! Okazuje się też, że po sześciu latach od swojej deklaracji, właśnie znalazł prawdziwą miłość. Zdjęciami ze sowim ukochanym chwali się Instagramie, na którym śledzi go ponad 300 tys. użytkowników. W komentarzach nie brakuje słów wsparcia ze strony fanów, gwiazd i rodziny obu mężczyzn.

Co za piękna osoba jest ze mną i przy mnie. Dziękuję, że codziennie przyprawiasz mnie o uśmiech – napisał Duncan pod jednym z postów.

Gratulujemy odwagi i życzymy wielu przyjemnych chwil we dwoje.

Zakochany Maciej Zień opublikował namiętne zdjęcia z nowym partnerem! Jest romantycznie, jak w finałowej scenie “Pretty Woman”!

Michał Piróg pokazał swoje nagie igraszki z kochankiem w łóżku! Gwiazdor, jak lew walczy o prawa społeczności LGBT!

Gwiazdor “M jak miłość” zrobił coming out. Nigdy nie był bardziej szczęśliwy niż teraz


Duncan James jest gejem

Duncan James jest gejem

Duncan James jest gejem

Duncan James jest gejem

Duncan James jest gejem

Duncan James jest gejem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×