Szukaj

Zapłakana Drew Barrymore zamieściła mocny wpis. Pokazała całą serię swoich zdjęć bez makijażu i bez retuszu

Drew Barrymore bez makijażu

Drew Barrymore bez makijażu

Drew Barrymore bez makijażu

43-letnia Drew Barrymore prosto po siłowni. Jest bez makijażu, z nieułożonymi włosami. Odważne zdjęcia aktorki i inspirujące słowa.

Drew Barrymore ma przesłanie do kobiet

Drew Barrymore jest jedną z najpopularniejszych aktorek na świecie. Ma grono wiernych fanów, jej filmy są zwykle przyjmowane bardzo dobrze, a choć sama aktorka w ostatnich latach częściej odcina kupony od sławy niż wykorzystuje ją do rozwijania swojej kariery, nie można odmówić jej talentu. Drew należy jednak do tej grupy znanych i lubianych, która często krytykowana jest przez nadmierne kilogramy. Gwiazda zawsze miała pełniejsze kształty i musiała zmagać się z krytyką. Pod lupę brano również jej niecodzienną urodę. Co sama o tym wszystkim sądzi?

Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia w pełnym makijażu, które zachwyciło fanów. Opublikowała również fotografię, na której nie ma na sobie grama makijażu, jest rozczochrana i zapłakana. Jej wpis daje do myślenia:

Pewnie dni są piękne i cudowne i te wam pokazuję. Jasne, mogę tak wyglądać po dwóch godzinach makijażu, układania włosów, z cudownym fotografem i niesamowitym oświetleniem, ale czuję się piękna również wtedy, kiedy jestem spocona po treningu. To wszystko wymaga jednak pracy i to wspaniałe, ponieważ mogę osiągnąć to sama. Tym, czego nie powinnam ukrywać jest to, że niektóre dni są ciężkie i nie takie piękne. Wtedy zdaję sobie sprawę z tego, jak szczęśliwym jestem człowiekiem, mając problemy, które można rozwiązać. Czasem życie daje nam w kość i płaczemy, padamy na kolana, ale nadchodzi czas kiedy musimy się podnieść i iść do przodu. Macie tak?

W kolejnym poście aktorka opublikowała zdjęcia, na których jest w wyraźnej „formie”, oraz takie, na którym tej formy absolutnie nie widać. Nie zabrakło również ujęć, na których ćwiczy. Niewątpliwie pije tu do krytyki z którą się spotkała i daje fanom do zrozumienia, że dni bywają trudne, ale na własne szczęście można zapracować.

Też tak to odbieracie?

View this post on Instagram

#TheWayItLooksToUs: WELLNESS … @marniealton When I look at Instagram, I am made to think I should be at my best self But most days, I lack consistency due to real life. Solution: with the right people (@marniealton) we can make our goals a reality… Here is me in a before pose and then 25 pounds later in the same place. You can tell my face is so much thinner! This takes me so much work. Diet and exercise and fighting like a lion for it! Damn you genetics! And yet thank you for all the good stuff. I love where I come from (JOHN ETHEL LIONEL) and whatever package it comes in. I just know that I have the control to be what I want. Even if it is hard AF! At least I know there are experts I can turn to for help. I mean look at what Marnie helped me do in three months! When i have time off in 2019…I’m comin for ya! PS may I just say I want to be these ladies on the front page. You are my spirit animals and my goal posts!

A post shared by Drew Barrymore (@drewbarrymore) on

Agnieszka Hyży bez makijażu po nocnej imprezie to zupełnie inna osoba! Nieprawdopodobna różnica

Katarzyna Zielińska pokazała się bez grama makijażu! W naturalnej odsłonie już nie wygląda jak z „Playboya”!

Oniemieliśmy! Alicja Bachleda-Curuś bez makijażu wygląda jeszcze pięknej!


Zapłakana Drew Barrymore

Zapłakana Drew Barrymore

Drew Barrymore w makijażu

Drew Barrymore w makijażu

Odważne zdjęcia Drew Barrymore

Odważne zdjęcia Drew Barrymore

Drew Barrymore podczas treningu

Drew Barrymore podczas treningu

Drew Barrymore na treningu

Drew Barrymore na treningu

Drew Barrymore podczas ćwiczeń

Drew Barrymore podczas ćwiczeń

Drew Barrymore bez makijażu

Drew Barrymore bez makijażu

Drew Barrymore w kreacji Monique Lhuillier - Złote Globy 2017

Drew Barrymore w kreacji Monique Lhuillier - Złote Globy 2017

Drew Barrymore

Drew Barrymore

Co myślisz o męskim makijażu?

×