Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Dramatyczny wpis Cezarego Pazury na temat legalizacji marihuany – przez nią rozpadłą się jego rodzinaCezary Pazura jest przeciwnikiem legalizacji marihuany w celach medycznych

Aktor na swoim Facebooku zamieścił obszerny wpis na temat legalizacji marihuany do celów medycznych. Cezary Pazura twierdzi, że narkotyk prowadzi do poważnych uzależnień, a kiedy będzie dostępny to ludzie będą go nadużywać. Wszystko dlatego, że Polacy nie znają umiaru.

Taka postawa gwiazdora wynika z tego, że ma za sobą złe doświadczenia z narkotykami i osobami uzaleznionymi. Jego pierwsza żona, Żaneta Pazura nie stroniła od używek, co było przyczyną rozpadu ich małżeństwa. Pazura kilka lat temu w jednym z wywiadów wspominał, że to był najgorszy okres w jego życiu i miał wtedy myśli samobójcze. Z tej trudnej sytuacji pomogła mu wyjść druga żona, Weronika Marczuk, która zaopiekowała się nie tylko Cezarym, ale również jego córką, Anastazją.

Wiem co mówię, bo widziałem jak rozpada się rodzina, kiedy dla matki ważniejsze jest żeby wziąć niż córka, mąż i dom! Narkotyki zmieniają osobowość, powodują lęki i psychozy. Nieodwracalnie. Skutki brania mogą się ujawnić nawet po wielu latach. I co mi jest panie doktorze??? Na Boga ratujcie! Nie da rady. Za późno. Stało się. Teraz mnie leczcie. Ale jak? To już nie ty. To ktoś inny. To narkoman. Człowiek uzależniony. Pozbawiony woli i logicznego myślenia. ONE WAY TICKET – pisze na Facebooku.

Aktor nie chce legalizacji tego narkotyku, bo obawia się, że będzie musiał „harować”, by opłacać narkomanom miejsca w szpitalach.

Nie chcę być ofiarą rewolucji narkotycznej. Chcę mieć spokojną i godną emeryturę, a nie harować dodatkowo na nowe miejsca w szpitalach dla ofiar źle pojętej wolności wyboru – czytamy.

Zgadzacie się z nim?

Cezary Pazura o legalizacji marihuanyKomentarzy: 1


Gość | 29 listopada 2015, 10:57

Zgadzam się całkowicie bo wielu moich znajomych już dawno nie żyje z tego powodu S mam dopiero 52 lata a oni umierali w wieku niespełna 25-30 lat .Nie dla [email protected][email protected]


Dodaj komentarz
×