Dramat polskiej aktorki! „Przed chwilą obok hotelu był atak terrorystyczny! Boimy się”

Joanna Opozda w Izraelu

Zamachy terrorystyczne w Izraelu

To nie była najciekawsza końcówka roku dla Joanny Opozdy i Patryka Pniewskiego. Para aktorów wybrała się do Izraela, by tam  przywitać Nowy Rok. Oboje chętnie pokazywali zdjęcia z pięknej plaży w Tel-Avivie i relacjonowali swój pobyt w arabskich rejonach.

Niestety dzisiejszy post na Facebooku, który zamieściła gwiazda nie ma nic wspólnego z poprzednimi. Asia poinformowała, że przed chwilą obok hotelu, w którym mieszkają miał miejsce atak terrorystyczny. Sprawa wygląda bardzo groźnie. Padły strzały, są ranni…

Jak wiecie jestem z Patryk Arion Pniewski w Izraelu , mieszkamy w samym centrum Tel Awiwu, przed chwila obok naszego hotelu na naszej ulicy , w pubie był atak terrorystyczny, jestem w szoku, ciagle wyją syreny.. A mieliśmy wlasnie wyjsc cos zjeść …
W takich okolicznościach witamy 2016
7 osob postrzelonych …

Te informacje potwierdził jej współtowarzysz. Patryk jednak uspokoił wszystkich fanów. Oni są bezpieczni.

Ciagle wyją syreny za oknem mowie do Aski ty moze jakis atak terrorystyczny – 20 metrów dalej od mojego hotelu wlasnie był zamach , koles strzelał do ludzi… Nie możemy wyjsc z hotelu, wszystko ok. Szczęśliwego nowego roku!

Ten atak wygląda bardzo podobnie do tego, który miał miejsce kilka tygodni temu w Paryżu…Mamy jednak nadzieję, że nie będzie żadnych ofiar śmiertelnych.

Joanna Opozda i Patryk Pniewski w Izraelu

Joanna Opozda i Patryk Pniewski są razem w Izraelu

Joanna Opozda w Izraelu

Joanna Opozda w Izraelu

Patryk Pniewski na premierze filmu ,,Słaba Płeć?

Patryk Pniewski na premierze filmu ,,Słaba Płeć?”


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×