Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

O krok od tragedii! Seksowna top modelka zmyta ze skały przez morską falę! [WIDEO]

Kate Upton zmyta ze skały


Tragedia Kate Upton. Spadła ze skały podczas sesji

Piękna modelka miała sporo szczęścia! Podczas rozbieranej sesji dla magazynu Sports Illustrated na Arubie Kate Upton  stała na dość wysokiej skale. Ubrana tylko w skąpe majteczki i tiulowy tren prężyła się przed obiektywem fotografa, skromnie osłaniając biust rękami.

W pewnym momencie zaczęło robić się niebezpiecznie! Napływające od strony otwartego morza fale stawały się z każdą chwilą coraz większe. Kate z rosnącym lękiem spoglądała za siebie. W końcu zapadła decyzja – zdjęcia trzeba przerwać, a modelkę ściągnąć ze skały.

Na pomoc Kate ruszył jeden z asystentów fotografa. Niestety, w momencie, kiedy mężczyzna wdrapał się na skałę, w modelkę uderzyła wysoka fala. Upton runęła na twarz. Przez chwilę oszołomiona piękność unosiła się bezwładnie w wodzie. W jej kierunku biegli przerażeni członkowie ekipy.

Ta sesja mogła skończyć się dla Kate tragicznie! Modelka mogła wybić sobie zęby, złamać nos, ręce, nogi… Na szczęście skończyło się na strachu i kilku bolesnych obtarciach. Upton udowodniła, jaka z niej profesjonalistka. Niedługo po upadku, owinięta w ręcznik i roześmiana od ucha do ucha o własnych siłach schodziła z plaży.

Co za widok! Boska Natalia Siwiec kusi ciałem w obłędnym bikini. To nie wszystko. Piękna modelka nie ma nawet grama makijażu!

HOT! Magdalena Frąckowiak nawet na zakupach wygląda jak z wybiegu Victoria’s Secret!

 

59-letnia Grażyna Wolszczak wreszcie zrealizowała swoje skrywane fantazje! Nie zgadniecie jakie! [WIDEO]

 

Grzeczna Natalka z „M jak miłość” poszła na całość! Ostra sesja Marcjanny Lelek rozsadziła internet

 

Czy uważasz, że nagość jest seksowna?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×