RARYTAS! Wielka gwiazda nagrała nigdy niepublikowaną piosenkę Michaela Jacksona!

Michael Jackson, Drake, nowa piosenka

Drake nagrał niepublikowaną piosenkę Michaela Jacksona

Drake, czyli popularny raper pochodzący z Kanady, powraca z nową płytą Scorpion, która jest jego piątym krążkiem, a pierwszym od 2016 roku. W tym podzielonym na dwie części dziele artysty będziemy mogli usłyszeć znane już wcześniej hity, takie jak God’s Plan, I’m Upset i Nice For What. ale oprócz nich nie zabraknie również nowych propozycji, a wśród nich takich, które wzbudzają największe oczekiwania i podekscytowanie.

Sam raper za pośrednictwem Instagrama pochwalił się ze swoimi fanami listą utworów znajdujących się na najnowszym albumie, a jest ich aż 25.

Falę entuzjazmu wywołała informacja, że na jednym z utworów Talk Up gościnnie wystąpi sam Jay–Zale nawet ta informacja musiała ustąpić pierwszeństwa zaskakującej nowinie, że piosenka Don’t Matter To Me to według serwisu TMZ niepublikowane nigdy wcześniej dzieło zmarłego w 2009 roku Króla Popu Michaela Jacksona.

Wersję dziennikarzy zdaje się potwierdzać dopisek ft. Michael Jackson pod tytułem piosenki, jednak nie wiadomo jeszcze w jakiej formie głos – uznawanego przez wielu za największego artystę w historii muzyki – Jacksona będzie obecny na płycie.

Czy jesteście zwolennikami takiego przywoływania wspomnień? Czy chętnie posłuchacie piosenki,w której obecny będzie Michael Jackson?

Niesamowita symulacja. Tak dzisiaj wyglądałby Michael Jackson bez operacji plastycznych

Co za doniesienia! Tabloid twierdzi, że Michael Jackson wciąż żyje! Ma na to dowód!

Córka Michaela Jacksona cierpi po śmierci dziadka. Opublikowała wzruszający wpis: „Spędzenie z tobą ostatnich chwil było wszystkim”


Drake nagrał duet z Michaelem Jackson

Drake nagrał duet z Michaelem Jackson

Drake - Sylwester 2016/2017 (fot. Instagram)

Drake - Sylwester 2016/2017 (fot. Instagram)

Drake, Penny Oleksiak

Drake, Penny Oleksiak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×