Dawno „DDTVN” nie wywołało takiego niesmaku wśród widzów. Komentarz eksperta o rozstępach będzie wytykany latami. Jak mógł tak powiedzieć?

Zdjęcie (1) Dawno „DDTVN” nie wywołało takiego niesmaku wśród widzów. Komentarz eksperta o rozstępach będzie wytykany latami. Jak mógł tak powiedzieć?

[1/4] DDTVN. Ekspert porusza temat rozstępów u młodych osób

Zdjęcie (2) Dawno „DDTVN” nie wywołało takiego niesmaku wśród widzów. Komentarz eksperta o rozstępach będzie wytykany latami. Jak mógł tak powiedzieć?

[2/4] DDTVN. Ekspert porusza temat rozstępów u młodych osób

Zdjęcie (3) Dawno „DDTVN” nie wywołało takiego niesmaku wśród widzów. Komentarz eksperta o rozstępach będzie wytykany latami. Jak mógł tak powiedzieć?

[3/4] DDTVN. Ekspert porusza temat rozstępów u młodych osób

Zdjęcie (4) Dawno „DDTVN” nie wywołało takiego niesmaku wśród widzów. Komentarz eksperta o rozstępach będzie wytykany latami. Jak mógł tak powiedzieć?

[4/4] DDTVN. Ekspert porusza temat rozstępów u młodych osób

Komentarze

 • Ernest pisze:

  Proszę Państwa, może ja się wypowiem. Ten człowiek jest nastawiony jedynie na zysk. Mojego znajomego leczyl przez 1,5 roku bolesnymi zabiegami-bez poprawy wmawiając mu, że jeszcze jeden zabieg, jeszcze jeden, Znajomy był zdesperowany swoją chorobą więc mu zaufał. Wydał jakieś 10 tysięcy zlotych u tego pana celowo nie pisze Doktora bez efektu. Prosze odwiedzić jego klinike w google/opinie i zobaczyc te negatywne, a nie te „pozytywne” masowo kupowane-które pojawiły się w jednym czasie. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM

 • Psycholog in spe pisze:

  Jak mogą takiego \'eksperta\', który wygłasza komentarze obniżające już i tak niską samoocenę nastolatków w ogóle zapraszać do studia ?! Już dość kasy zarabia prywatnie w gabinecie, a widocznie jeszcze mu mało. Ja potem mam takich młodych pacjentów w gabinecie, bo oni od małego są bombardowani przekazem, że mają być idealni. Nasze pokolenie jeszcze nie znało internetu, więc minęła nas taka moda, ale to, co się teraz dzieje.. przekracza wszelkie progi mojego gabinetu psychologicznego :(.

 • Gość pisze:

  Taki lajf na te wszystkie pandemie najlepszy seks piwo i pizza po 5 dzieci miałbym to w d..pie dla mnie rewelacja nie jestem tynkarzem źeby wszystko było idealnie ta przy grochówce zajeb..sta ale stara mnie kocha rysiu tez a po 30kazdy jest zajeb..sty i to tyle

 • Gość pisze:

  I czym tu się przejmowac najważniejsze jest zdrowie i w głowie poukładane

 • Gość pisze:

  Ten doktor to słabo wykształcony . Od kiedy kremy pomagają na rozstępy . Doktorze jeszcze takiego nie wymyślono . Jedynie może lasery i poważniejsze zabiegi .

×