Dawno „DDTVN” nie wywołało takiego niesmaku wśród widzów. Komentarz eksperta o rozstępach będzie wytykany latami. Jak mógł tak powiedzieć?

DDTVN: ekspert o rozstępach

DDTVN: ekspert o rozstępach

W piątkowym wydaniu Dzień Dobry TVN pojawił się temat rozstępów u młodych osób. Słowa eksperta nie wszystkim internautom przypadły do gustu. Jak zareagowali na ten materiał?

Dzień Dobry TVN towarzyszy widzom od szesnastu lat. Codziennie umila widzom poranki. W studiu pojawiają się zaproszeni goście, wśród nich nie brakuje znanych osób. Promują nowe projekty, w których biorą udział, wypowiadają się na bieżące tematy, a także zabierają głos w ważnych sprawach.

Przez lata obecności programu na rynku zmienił się wygląd studia, zmodyfikowano logo, a także uległ zmianie skład prowadzących. Nie brakuje jednak wątków, które wywołują spore emocje u widzów.

Dzień Dobry TVN: skandaliczne słowa eksperta o rozstępach

Emocje, które pojawiają się po emisji danego materiału nie zawsze są jednak pozytywne. Tak jak w piątek, gdy wyemitowano materiał dotyczący rozstępów. Jako pierwszy głos na ten temat zabrał Andrzej Sołtysik, który prowadził wspomniany odcinek. Pokusił się o krótki komentarz:

Będziemy mówili o rozstępach, które coraz częściej pojawiają się nie tylko w wieku późnym, starczym, ale także wśród nastolatek. I źle wpływają oczywiście na psychikę i samoocenę.

Potem głos zabrał doktor Łukasz Preibisz, który na antenie powiedział, że „rozstępy estetycznie prezentują się słabo”:

Szczególnie właśnie u młodych osób, gdzie one występują w miejscach bardzo niefajnych. U chłopaków to są plecy, ramiona, u kobiet to są piersi, wewnętrzne powierzchnie ud, pośladki, więc estetycznie to jest słabe, a szczególnie słabe jest na początku, gdy jest czerwone.

Ekspert przyznał, że wzrost ma wpływ na zmiany skórne u młodych osób. Zdradził, że chociaż nie da się nad nim zapanować, nastolatkowie, którzy chcieliby uniknąć tego typu problemu, mogą sięgnąć m.in. po preparaty przeznaczone m.in. dla kobiet w ciąży:

Wzrostu szybkiego nie da się zahamować. Ale mamy większy wpływ na masę tkanki tłuszczowej. Nad tym możemy zapanować. Są różne firmy, które produkują preparaty na rozstępy dla kobiet w ciąży. Nie ma żadnych przeciwskazań, żeby te preparaty stosować także u młodych osób

Widzowie nie pozostawili materiału Dzień Dobry TVN bez reakcji. Gdy opublikowano zapowiedź na Facebooku śniadaniówki, część internautów wyraziła swoje niezadowolenie i pozostawiła negatywną reakcję.


DDTVN. Ekspert porusza temat rozstępów u młodych osób

DDTVN. Ekspert porusza temat rozstępów u młodych osób

DDTVN. Ekspert porusza temat rozstępów u młodych osób

DDTVN. Ekspert porusza temat rozstępów u młodych osób

DDTVN. Ekspert porusza temat rozstępów u młodych osób

DDTVN. Ekspert porusza temat rozstępów u młodych osób

Komentarze

 • Ernest pisze:

  Proszę Państwa, może ja się wypowiem. Ten człowiek jest nastawiony jedynie na zysk. Mojego znajomego leczyl przez 1,5 roku bolesnymi zabiegami-bez poprawy wmawiając mu, że jeszcze jeden zabieg, jeszcze jeden, Znajomy był zdesperowany swoją chorobą więc mu zaufał. Wydał jakieś 10 tysięcy zlotych u tego pana celowo nie pisze Doktora bez efektu. Prosze odwiedzić jego klinike w google/opinie i zobaczyc te negatywne, a nie te „pozytywne” masowo kupowane-które pojawiły się w jednym czasie. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM

 • Psycholog in spe pisze:

  Jak mogą takiego \'eksperta\', który wygłasza komentarze obniżające już i tak niską samoocenę nastolatków w ogóle zapraszać do studia ?! Już dość kasy zarabia prywatnie w gabinecie, a widocznie jeszcze mu mało. Ja potem mam takich młodych pacjentów w gabinecie, bo oni od małego są bombardowani przekazem, że mają być idealni. Nasze pokolenie jeszcze nie znało internetu, więc minęła nas taka moda, ale to, co się teraz dzieje.. przekracza wszelkie progi mojego gabinetu psychologicznego :(.

 • Gość pisze:

  Taki lajf na te wszystkie pandemie najlepszy seks piwo i pizza po 5 dzieci miałbym to w d..pie dla mnie rewelacja nie jestem tynkarzem źeby wszystko było idealnie ta przy grochówce zajeb..sta ale stara mnie kocha rysiu tez a po 30kazdy jest zajeb..sty i to tyle

 • Gość pisze:

  I czym tu się przejmowac najważniejsze jest zdrowie i w głowie poukładane

 • Gość pisze:

  Ten doktor to słabo wykształcony . Od kiedy kremy pomagają na rozstępy . Doktorze jeszcze takiego nie wymyślono . Jedynie może lasery i poważniejsze zabiegi .

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×