Mąż Joanny Krupy zdradził jak wygląda rodzinny poranek w Miami. Widok zapiera dech w piersiach

Joanna Krupa i Douglas Nunes

Joanna Krupa i Douglas Nunes

Douglas Nunes zdradził na Instagramie, że właśnie z całą rodziną przebywają w Miami. Pokazał, jak spędzają poranek. Widok zapiera dech w piersi. Wspaniałe ujęcie Joanny Krupy i Ashy.

Kto by pomyślał, że spontaniczne spotkanie na spacerze z psami, skończy się dla Joanny Krupy wielką miłością. Modelka i Douglas Nunes od dwóch lat tworzą szczęśliwą parę. Doczekali się także córeczki – mała Asha Leigh Nunes już ponad rok uszczęśliwia swoich rodziców.

Obecnie mieszkają w Los Angeles, gdzie ze stadkiem piesków wiodą spokojne życie. Niektórymi szczegółami dzielą się w internecie, a jak się można domyślać, córka pary zawojowała Instagramy rodziców. W sobotę Douglas zdradził, że obecnie rodzina przebywa w Miami. Piękny kadr zachwycił jego obserwujących.

Douglas Nunes pokazał zdjęcie z Ashą i Joanną Krupą o poranku

W sierpniu 2017 roku Joanna Krupa i Romain Zago zakończyli swoje dziesięcioletnie małżeństwo. Kilka miesięcy później, bo w grudniu, modelka pochwaliła się nowym partnerem, Douglasem Nunesem, którego poznała podczas spaceru z psami – historia jak z najlepszych romantycznych komedii. W marcu się zaręczyli,  w sierpniu już byli małżeństwem, a niedługo potem zostali rodzicami ślicznej Ashy.

Przez wiele lat zajmował się inwestycjami w różnych biznesach. Od dwóch lat ma firmę, która drukuje komiksy i produkuje filmy animowane – w rozmowie z Vivą! zdradziła zajęcie męża Joanna.

To, że dopasowali się jak w korcu maku, nie ulega wątpliwości. Oboje chętnie dzielą się swoim szczęściem w social mediach. W sobotę Douglas zrobił zdjęcie żonie i córce. Joanna i Asha podziwiają wschód słońca w Miami. Obie są wpatrzone w dal, po pomoście biega Winston, jeden z psiaków modelki. Widok jest olśniewający nie tylko ze względu na modelkę ze swoim maleństwem w ramionach, ale także na miejsce.

Widać, że zeszły nad wodę pięknymi schodami. Jest egzotyczna roślinność, zieleni się trawa, a w oddali widać miasto.

Douglas Nunes - urocze ujęcie Joanny Krupy z Ashą

Douglas Nunes – urocze ujęcie Joanny Krupy z Ashą

Zdjęcie zachwyciło obserwujących Douglasa Nunesa. Piszą, że uwielbiają patrzeć na jego rodzinę. Wyrazili także nadzieje, że para pozostanie w Miami aż do Świąt Bożego Narodzenia.


Douglas Nunes - urocze ujęcie Joanny Krupy z Ashą

Douglas Nunes - urocze ujęcie Joanny Krupy z Ashą

Douglas Nunes - pierwsze kroki Ashy

Douglas Nunes - pierwsze kroki Ashy

Douglas Nunes - zdjęcie Joanny Krupy bez makijażu

Douglas Nunes - zdjęcie Joanny Krupy bez makijażu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×