Szukaj

Mąż Joanny Krupy nagrał Ashę podczas śniadania. Słodki bobasek, tak samo jak kubek Douglasa. To się nazywa ojcowska miłość

Douglas Nunes i Asha

Joanna Krupa dopiero kilka dni jest z Ashą w Polsce, a jej mąż najwidoczniej już bardzo za nimi tęskni, bo na jego Instagramie pojawiła się słodka relacja ze śniadania z córeczką.

Joanna Krupa w zeszłym roku została mamą. Wraz z Douglasem Nunesem powitali na świecie córeczkę, Ashę. Dziewczynka towarzyszy modelce niemal cały czas. Nawet w trakcie wypełniana służbowych obowiązków gwiazda ma oko na malutką. Razem pojawiły się m.in. podczas finału ostatniej edycji Top Model – było to tuż po narodzinach. Chociaż gwiazda TVN-u nie prowadziła ostatniego odcinka, a jedynie połączyła się ze studiem przez komunikator internetowy, jej córka skradła show.

Obecnie Krupa przebywa w Polsce, a towarzyszy jej oczywiście Asha. Za swoimi dziewczynami zatęsknił już Douglas Nunes. Dał temu wyraz na Instagramie.

Douglas Nunes: poranna kawa z Ashą

Od początku dla wszystkich fanów modelki i jej rodziny jest jasne, że Asha kompletnie zawładnęła sercem swojego taty. Nunes z dumą prezentuje rosnącą jak na drożdżach córeczkę. Nawet niedawno dopadła go refleksja na temat zbyt szybko upływającego czasu. Zapatrzony w śpiącą pociechę z zatroskaniem napisał:

Wiem, że czas minie w mgnieniu oka i ona będzie prosić o kluczki do samochodu. Chcielibyśmy niektóre chwile zamrozić w czasie…

Przed Douglasem ciężka próba, bo Joanna poleciała do Polski, żeby kręcić kolejny sezon Top Model. Zabrała ze sobą córeczkę, więc czeka ich rozłąka. Jak sobie poradzi z tęsknotą, która najwyraźniej już go dopadła? Tego nie wiadomo, ale możemy za to podziwiać relację ze wspólnego śniadania. Na Instastory Nunesa możemy podziwiać, jak słodkim bobasem jest Asha, a dodatkowo widać świetny kubek, z którego dumny tata pija poranną kawę. Są na nim ich wspólne zdjęcia. To dopiero miłość.

Douglas Nunes - śniadanie z Ashą

Douglas Nunes – śniadanie z Ashą

Życzymy mężowi Joanny Krupy, żeby czas rozłąki minął jak najszybciej, a on mógł znowu cieszyć się czasem ze swoją kruszynką.


Douglas Nunes - śniadanie z Ashą

Douglas Nunes - śniadanie z Ashą

Douglas Nunes - śniadanie z Ashą

Douglas Nunes - śniadanie z Ashą

Douglas Nunes - śniadanie z Ashą

Douglas Nunes - śniadanie z Ashą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×