Czarne chmury nad małżeństwem Joanny Krupy. Douglas Nunes jest wściekły! Wszystko przez przystojniaka z Top Model

Douglas Nunes, Joanna Krupa

Douglas Nunes, Joanna Krupa

Joanna Krupa rozwścieczyła męża. Douglas Nunes nie spodziewała się tego, co zobaczył. Czarne chmury zawisły nad małżeństwem gwiazdy Top Model?

Miłość Joanny Krupy i Douglasa Nunesa zrodziła się dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności. Małżonkowie poznali się podczas spaceru z psami. Mężczyzna nie zdawał sobie wówczas sprawy, że piękna Polka jest bardzo popularna.

Bardzo się martwiłam, gdy dowiedziałam się, że Douglas nie lubi show-biznesu. Kiedy zobaczył, ilu ludzi obserwuje mnie w internecie, był przerażony. Mówił, że nie chce żadnych aplikacji, żadnych mediów i że wszystkich zablokuje! – opowiadała modelka.

Wydawałoby się, że się oswoił z tym, że jego ukochana to gwiazda i chętnie przejmuje opiekę nad ich jedyną córką, Ashą, podczas gdy żona na przykład leci do Polski na zdjęcia do Top Model, jednak najnowsze doniesienia świadczą o czymś zupełnie innym.

Douglas Nunes jest zazdrosny o Joannę Krupę

Joanna Krupa od początku prowadzi show modowe na TVN. W jednym z ostatnich odcinków Top Model Asię zachwycił Arek Pydych.

Nasz Elvis idzie! Pięknie wygląda, ciarki mam! – mówiła Joanna Krupa.

Pudelek donosi, że kiedy Joanna Krupa z mężem oglądali Top model, Douglas nieźle się wkurzył, gdy zobaczył na ekranie, jak wygląda praca Asi w Polsce.

Kiedy oglądali razem ostatni odcinek, to przyznał, że jest zazdrosny o Arka, którym się zachwycała i porównała go do Elvisa Presleya. Douglas się wkurzył, bo jest wielkim fanem Elvisa, potraktował to personalnie – mówi osoba z otoczenia małżonków w rozmowie z portalem.

Okazuje się, że Douglas jest wyjątkowo zazdrosny o Joannę i często robi jej sceny zazdrości.

Jest zazdrosny do tego stopnia, że nie lubi, kiedy Asia jeździ na nagrania do Polski sama. Niby wie, że to jej praca, ale… Na castingach do „Top Model” zawsze pojawia się dużo przystojnych facetów. Douglas uważa, że wielu z nich może próbować zabiegać o względy Asi – ujawnia znajomy pary.

Aż trudno uwierzyć, że mogłoby dochodzić do takich scen w małżeństwie Asi i Douglasa.


Joanna Krupa - Fashion Week w Pradze Top Model 10

Joanna Krupa - Fashion Week w Pradze Top Model 10

Jak mieszka Joanna Krupa?

Jak mieszka Joanna Krupa?

Joanna Krupa z rodziną w Polsce

Joanna Krupa z rodziną w Polsce

Komentarze

 • Prawda Adam pisze:

  A jak,życie to nie je bajka.Ładna miska jeść Tobie nie da.
  Czasem tak bywa,że być piękną i popularną, to żadne szczęście.
  A raczej przekleństwo to jest.
  A wy, jacy sami się pchacie w ręce sławy,jeszcze tego nie znacie,ale poznacie.
  A ten zazdrosny?A może raczej niedorosły emocjonalnie,raczej.
  Trzeba trzymać pewny dystans,przy tak popularnej osobie.Lecz bardziej realnie i doroślej jest,nic nie mieć wspólnego ze show biusiznes.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×