Szukaj

Joanna Krupa świętuje pierwszą rocznicę ślubu! Mąż gwiazdy pokazał piękne zdjęcia z żoną i zdradził małżeński sekret!

Joanna Krupa i Douglas Nunes świętują pierwszą rocznicę ślubu. Para pobrała się 4 sierpnia 2018 roku w Krakowie. Z tej okazji mąż modelki opublikował dwa romantyczne zdjęcia – z sesji ślubnej i z wakacji w Gdańsku. Zdradził także sekret z ich małżeństwa.
Joanna Krupa i Douglas Nunes

Joanna Krupa i Douglas Nunes

Tego ślubu fani pięknej Joanny Krupy szybko nie zapomną. Dokładnie rok temu, w sobotę, 4 sierpnia, gwiazda Top Model ponownie wyszła za mąż. Tym modelka poślubiła Amerykanina – Douglasa Nunensa. Ślub kościelny odbył się w Krakowie, wcześniej para wzięła ślub cywilny w USA. Krupa miała na sobie spektakularną suknię zaprojektowaną specjalnie dla niej przez Sylwię Romaniuk. Wesele odbyło się w rodzinnym gronie, wśród gości weselnych było jednak kilka gwiazd TVN-u. Na uroczystości pojawił się przyjaciel modelki – Dawid Woliński oraz bliska koleżanka – Joanna Jabłczyńska.

Jak wiadomo, obecnie Krupa jest w zaawansowanej ciąży. Niebawem na świat przyjdzie upragnione pierwsze dziecko małżonków. Przyszli rodzice mają więc podwójny powód do radości. Oprócz wspaniale przebiegającej ciąży, Joanna i Douglas świętują pierwszą rocznicę swojego małżeństwa.

Z tej okazji na profilu męża Joasi pojawił się uroczysty post, w którym Douglas wkleił dwie fotki – ze ślubnej sesji oraz z tegorocznych wakacji w Gdańsku. Na obu fotografiach małżonkowie są niezwykle szczęśliwi. Joanna wygląda wręcz kwitnąco, a w oczy rzucają się jej piękne krągłości. Właściwie przez ostatni rok prawie nic się nie zmieniła. Obecnie ma jedynie większy brzuch 🙂

Douglas zdradził także małżeński sekret. Z wpisu, dołączonego do kolażu zdjęć, dowiadujemy się, że Joanna przyjęła jego nazwisko:

To był wspaniały rok. Wszystkiego najlepszego Joanno Krupo-Nunes.

Teraz czekamy już tylko na szczęśliwe rozwiązanie. Poród gwiazdy wyznaczony jest na listopad 2019.

Zobacz: Ciężarna Joanna Krupa jak sprinterka ruszyła na szalone zakupy z piękną mamą! Modelka wykupiła pół luksusowego sklepu z ciuszkami dla niemowlaków!

Zobacz: Śliczna Joanna Krupa jest już w 25 tygodniu ciąży! Gwiazda pokazała się bez makijażu eksponując swój wielki nagi brzuszek!

Zobacz: Joanna Krupa w mega obcisłej sukience z mężem na starówce w Gdańsku. Nawet z dużym brzuszkiem wygląda jak seksbomba!


Douglas Nunens świętuje pierwszą rocznicę ślubu z Joanną Krupą

Douglas Nunens świętuje pierwszą rocznicę ślubu z Joanną Krupą

Joanna Krupa w sukni ślubnej

Joanna Krupa w sukni ślubnej

Joanna Krupa w sukni ślubnej

Joanna Krupa w sukni ślubnej

×