Doskonałość Roku „Twojego Stylu” 2022: Żmijewski z żoną, pociągająca Chodakowska, singiel Stramowski, odmłodzona Cielecka

Ewa Chodakowska - Doskonałość Roku

Ewa Chodakowska - Doskonałość Roku "Twojego Stylu" 2022

Doskonałość Roku Twojego Stylu 2022. Na gali nie zabrakło gwiazd. Kto znalazł się wśród nich? Jak się zaprezentowały? Zdjęcia fotoreporterów. 

W czwartek odbyła się gala Doskonałość roku Twojego Stylu 2022. W jej trakcie wręczono nagrody dla wyróżniających się marek kosmetycznych. Na imprezie pojawiła się cała plejada sław. Obok niektórych kreacji nie da się przejść obojętnie.

Kto uświetnił wydarzenie swoją obecnością i jak się zaprezentował?

Doskonałość Roku Twojego Stylu 2022. Zdjęcia

Piotr Stramowski, który niedawno został singlem, zaprezentował się w czarnym garniturze, białej koszuli i klasycznych ciemnych butach. Magdalena Cielecka świetnie wyglądała w czarnym komplecie z odkrytym ramieniem. Jej look uzupełniały kopertówka i szpilki. Agnieszka Grochowska zapozowała w długiej czarnej sukni z odsłoniętym ramieniem i lekkim dekoltem. Robert Kupisz dobrze wyglądał w czarnym garniturze, białej koszuli i ozdobnej muszce. Grzegorz Damięcki wybrał na tę okazję luźną marynarkę w kratkę, t-shirt z nadrukiem, szerokie granatowe spodnie w paski oraz czarne lakierki.

Artur Żmijewski zabrał na imprezę swoją żonę, Paulinę Żmijewską. Fotoreporterzy nie mogli oczywiście zaprzepaścić takiej okazji i nie zrobić im zdjęć. Artur wbił się w czarną koszulę i garnitur w tym samym kolorze. Jako dodatki wybrał czarny krawat i buty w tej samej tonacji. Paulina jako jedyna postawiła tego wieczoru na kolorową kreację. Przyszła na wydarzenie w długiej różowej sukni z pomarańczowym paskiem i torebką w jego kolorze. Na jej stopach znalazły się błyszczące szpilki.

Ewa Chodakowska uświetniła event swoim wystąpieniem, po czym zapozowała na ściance. Trenerka fitnessu zawojowała imprezę w obcisłej czarnej sukni z głębokim dekoltem. Czerwone usta dodały jej sporo wdzięku.

Zdjęcia wszystkich wymienionych osób zobaczycie w galerii pod tekstem.

Która z gwiazd najbardziej się wam spodobała? Koniecznie napiszcie o tym w komentarzach.


Piotr Stramowski - Doskonałość Roku

Piotr Stramowski - Doskonałość Roku "Twojego Stylu" 2022

Magdalena Cielecka - Doskonałość Roku

Magdalena Cielecka - Doskonałość Roku "Twojego Stylu" 2022

Paulina Żmijewska, Artur Żmijewski - Doskonałość Roku

Paulina Żmijewska, Artur Żmijewski - Doskonałość Roku "Twojego Stylu" 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×