„Moje życie jest zdecydowanie gorsze”. Dorota Szelągowska podała całą listę powodów tego stanu. Trudno się z nią nie zgodzić

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska udostępniła w sieci post, w którym wymieniła długą listę powodów, dla których jej życie jest gorsze. Wszystko pokazała na zdjęciach. Trudno się z nią nie zgodzić. 

Dorota Szelągowska z show-biznesem związała się, będąc nastolatką. Po swoich 18. urodzinach wzięła udział w castingu do programu Rower Błażeja i została jedną z prowadzących magazyn dla młodzieży. Tym samym na kilka kolejnych lat związała się z TVP. Później widzowie mogli ją oglądać między innymi w Pytaniu na śniadanie. Wyraz swojej artystycznej duszy dała jednak dopiero w momencie, gdy przeniosła się do TVN, gdzie zaczęła prowadzić programy wnętrzarskie.

Od tamtej pory mocno rozwinęła skrzydła i stała się jedną z najbardziej lubianych prezenterek. Formaty, które prowadzi przyciągają przed telewizory ogrom widzów i są prawdziwą inspiracją ws. remontów. Fani Doroty garściami czerpią z jej dobrych rad i odmieniają swoje domy.

Chociaż na pracę i karierę nie może narzekać to w życiu prywatnym nie działo się u niej najlepiej. Gwiazda ma za sobą trzy nieudane małżeństwa. I nadal nie odnalazła szczęścia w miłości. Teraz z kolei znalazła kolejne powody, by udowodnić, że jej życie jest „najgorsze”.

Dorota Szelągowska żali się na swoje życie

Dorota mierzyła się w ostatnich tygodniach z wieloma problemami. Jej mama Katarzyna Grochola trafiła do szpitala w związku z nowotworem, z którym walczy od lat. O tym, że choroba po raz kolejny dała o sobie znać, jako pierwsza poinformowała właśnie Szelągowska w swoim felietonie.

Mama ma raka. Nie mówiłam ci, bo to się nagle okazało. Za kilka godzin operacja. Powiedziała, że wszystko będzie dobrze – napisała w Wysokich Obcasach Extra.

Podsumowując 2022 rok sama gwiazda TVN wyznała, że sama także mierzyła się z nowotworem. Ostatni rok mocno doświadczył Dorotę, a ona znalazła kolejne powody, dla których jej życie nie jest usłane różami.

W ostatnim czasie ulubienica widzów sporo podróżowała. Mnóstwo czasu spędziła w Hiszpanii, a także na Bali. Tam nie brakowało słońca i wysokich temperatur, które wprawiały ją w dobry nastrój. Okazuje się, że mocno jej tego brakuje po powrocie do szarej i zimnej obecnie Polski.

Na zdjęciach prezentuję Wam cztery z sześciu rzeczy, bez których, jak boleśnie uświadomił mi ten styczeń, moje życie jest zdecydowanie gorsze.
1. Słońce na twarzy, 2. Opcja bez skarpetek 3. Niebieskie niebo i morze.

Nie można się dziwić Dorocie, że tęskni za wyższymi temperaturami i odrobiną słońca. Pogoda w kraju woła o pomstę, a słońca w ostatnich tygodniach jest jak na lekarstwo.


Snapinsta.app_1080_327612545_1168609033792817_4125626013588001280_n
Snapinsta.app_1080_327320934_552727043540227_8819061855778163263_n
Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×