Gość „DDTVN” nie pozwalał poprowadzić śniadaniówki. Tylko przytomna reakcja Doroty Wellman uratowała sytuację. Do końca zachowała zimną krew

Dorota Wellman

Dorota Wellman

Dorota Wellman i Marcin Prokop poprowadzili sobotnie wydanie DDTVN. Nie obyło się bez kłopotliwej sytuacji. Tylko przytomna reakcja prowadzącej pozwoliła kontynuować program. 

Dorota Wellman jest jedną z bardziej lubianych dziennikarek w kraju. Przed kamerami pojawia się od kilku dekad, a w tym czasie zaskarbiła sobie ogromną sympatię widzów. Największą popularność przyniosła jej praca w telewizjach śniadaniowych. Najpierw w duecie z Marcinem Prokopem zaczęli prowadzić Pytanie na śniadanie. Po pewnym czasie dostali ofertę od konkurencji i zmienili bary. Od kilkunastu lat są gwiazdami Dzień Dobry TVN.

Śniadaniówka to zdecydowanie ich żywioł. Ten ekranowy duet cechuje nie tylko ogromny profesjonalizm i obycie przed kamerą, ale przede wszystkim wielkie poczucie humoru i jeszcze większy dystans do siebie. Nic dziwnego, że przyciągają przed telewizory prawdziwe tłumy widzów.

Nie inaczej było też w sobotnim wydaniu śniadaniówki, którą poprowadzili w duecie. Wrażeń nie zabrakło już od pierwszych sekund programu. Marcin i Dorota pojawili się na ekranie w góralskich stylizacjach, a na dodatek prezenter zaczął tańczyć.

Powiedział mi kolega przed chwilą, że gdybym dorobił sobie pejsy, to bardziej za rabiego mógłbym być przebrany, ale bacy mu nie przypominam. Natomiast zanim zaczniemy nasz program, muszę wykonać typowy góralski taniec, bo obiecałem i pozdrawiam wszystkich naszych widzów – powiedział Marcin.

Dorota Wellman ratowała sytuację w DDTVN. Gość uniemożliwił prowadzenie śniadaniówki

Dzień Dobry TVN to program, który każdego dnia obfituje w ogromną dawkę informacji i wiedzy z różnych dziedzin życia. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Wiadomo, że nie brakuje też gości chętnych do odwiedzenia studia. Pojawią się tam nie tylko gwiazdy znane z pierwszych stron gazet, ale też osoby, których historie warte są opowiedzenia szerszemu gronu.

Jednym z tematów sobotniego odcinka był rodzinny przeszczep. Na kanapach zasiadły Beata, która oddała nerkę swojej córce Kamili, a także mała Tosia. Kilkuletnia dziewczynka wyraźnie nie była zainteresowana rozmową i wymagała dużej atencji. Dorota Wellman zachowała zimną krew i natychmiast zareagowała na potrzeby małej Tosi. Zajęła ją rozmową o lalce, a w tym czasie Marcin mógł kontynuować rozmowę z jej rodziną.

Wszystko przebiegło sprawnie i bez zakłóceń, co na początku wydawało się niemożliwe. Ogromne doświadczenie Doroty uratowało sytuację. W programach prowadzonych na żywo odpowiednie reagowanie na nieoczekiwane sytuacje, to jedna z najcenniejszych umiejętności prowadzących.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Dorota Wellman Marcin Prokop

Dorota Wellman Marcin Prokop

Dorota Wellman Marcin Prokop

Dorota Wellman Marcin Prokop

Marcin Prokop i Dorota Wellman

Marcin Prokop i Dorota Wellman

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×