Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Dorota Wellman pobiła mężczyznę! „Stracił przytomność”

Dorota Wellman pobiła mężczyznę


Dorota Wellman stanęła w obronie psa

Dorota Wellman to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych dziennikarek w Polsce. Wraz z Marcinem Prokopem stworzyli idealny duet prowadzących. To między innymi dzięki nim Dzień Dobry TVN gromadzi przed telewizorami wielu widzów.

Dorota Wellman znana jest też między innymi ze swojej działalności charytatywnej. Gaże, które otrzymuje za kontrakty reklamowe, z chęcią przekazuje dla osób potrzebujących. Między innymi dlatego została niedawno wyróżniona. Otrzymała nagrodę Kobiety Roku w plebiscycie magazynu Twój Styl.

Zobacz: Dorota Wellman została Kobietą Roku 2016! 

Dziennikarka znana jest też ze swojego temperamentu. Wielokrotnie stawała w obronie słabszych czy pokrzywdzonych. W wywiadzie dla superexpress.tv przyznała, że zdarzyło jej się uderzyć mężczyznę, który znęcał się nad zwierzęciem. 

Pan bił szczeniaka na ulicy, małego wilka. Bił tak, że pies zsiusiał się pod siebie. Zapięłam swoją torbę i przywaliłam mu. W tej torbie mam ziemniaki, laptopa, książki, perfumy. Jak go strzeliłam, to aż stracił przytomność. Zwierzęta i ludzie cierpiący są dla mnie tak bliscy, jak ci, którzy mają w życiu gorzej – powiedziała

Trzeba przyznać, że Dorota wykazała się niezwykłą odwagą. Takie postawy są wciąż jednak dość rzadkie w dzisiejszych czasach.

Zobacz: Dorota Wellman wystąpi w reklamie środków na wzdęcia?

Dorota Wellman pobiła mężczyznę

Dorota Wellman uderzyła mężczyznę

Dorota Wellman wywiad Twój Styl 2016

Dorota Wellman uderzyła mężczyznę, który znęcał się nad psem

Doceniasz gwiazdy za to, że działają charytatywnie?Komentarzy: 4


Gość | 14 kwietnia 2016, 14:08

brawo, sama bym mu przywaliła !


Gość | 14 kwietnia 2016, 12:07

I bardzo dobrze. Brawo za odwagę!!!!


Gość | 14 kwietnia 2016, 10:22

do „gościa ” spójrz w lustro i krytykę zacznij od siebie , a innym pozwól wyglądać jak chcą nie to jest najważniejsze w życiu . Miłego dnia .


Gość | 14 kwietnia 2016, 08:54

Wellman wyglada jak beczka z kapusta.


Dodaj komentarz
×