Dorota Wellman pojawiła się w spocie TVN na jesień 2021 i wywołała skandal. Internauci nie ukrywają oburzenia. Jest nagranie!

Dorota Wellman

Dorota Wellman

Dorota Wellman jest jedną z gwiazd TVN, która pojawia się w minutowym spocie, promującym stację. Jej zachowanie nie wszystkim przypadło do gustu. Co zrobiła?

Dorota Wellman jest dziennikarką, która ma spore doświadczenie. Współpracowała z kilkoma redakcjami, w tym m.in. z Radiem Solidarność, Radiem Eską, TVP i Polsatem. Od ponad dekady jest związana z TVN. Przez ten czas stała się jedną z czołowych gwiazd stacji. Prowadzi Dzień Dobry TVN, gdzie przeważnie partneruje jej Marcin Prokop.

Niedawno na widzów śniadaniówki czekała niespodzianka. Dziennikarka nie pojawiła się w towarzystwie lubianego prezentera. Zastąpił go Damian Michałowski, który na co dzień tworzy duet z Pauliną Krupińską. Czyżby lubiany duet się rozpadł? Na to się nie zanosi. Prawdopodobnie Prokop zrobił sobie krótki urlop. W sobotę przebywał bowiem w Krakowie, gdzie bawił się na weselu Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka.

Dorota Wellman w ogniu krytyki za swoje zachowanie w spocie. Co zrobiła?

W czwartek Dorota Wellman gościła na prezentacji jesiennej ramówki TVN 2021, gdzie zachwycała swoją stylizacją. Postawiła na połyskującą, ciemną sukienkę, którą połączyła z eleganckimi butami. Przed obiektywami fotoreporterów pozowała z szerokim uśmiechem na twarzy.

Tego samego dnia zaprezentowano też spot wizerunkowy, którego motywem przewodnim jest rejs. Nie jest to przypadek. Jak ujawnił Robert Przyszlak, dyrektor działu autopromocji Grupy TVN Discovery Polska, „tej jesieni będzie można nabrać wiatru w żagle”:

Tej jesieni nabieramy wiatr w żagle. W ludziach jest nadzieja na lepszy czas. Wyszliśmy z domów, z nową energią i pełni optymizmu patrzymy w przyszłość. Rejs to przygoda, coś jednoczącego i dającego poczucie wolności. Chcemy zabrać widzów w taki REJS, dać im możliwość uczestnictwa w przygodzie — komentował w rozmowie z Wirtualnymi mediami.

Okazuje się, że nagranie nie wszystkim przypadło do gustu. Jednej internautce nie spodobał się fakt, że Dorota Wellman klepnęła swojego kolegę z pracy, Damiana Michałowskiego, w pośladek. Dodała post na Twitterze, w którym nie ukrywa wzburzenia:

Tymczasem w spocie progresywnej i nowoczesnej stacji TVN: baby klepią chłopa w pośladki hehe. Wyobrażacie sobie odwrotną sytuację?

W komentarzach wybuchła dyskusja:

 • A to nie jest odegranie słynnej sceny z Rejsu? W oryginale uderzającą w komunistyczne władze i ich politykę informacyjną?
 • Dla mnie to jest za trudne do wyobrażenia.
 • Z humorkiem.

Uważacie, że zachowanie Doroty Wellman było niewłaściwe?


Dorota Wellman w spocie TVN

Dorota Wellman w spocie TVN

Spot TVN 2021 na jesień

Spot TVN 2021 na jesień

Spot TVN 2021 na jesień

Spot TVN 2021 na jesień

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pani Dorotko jest pani mega !!!!!!!!

 • Gość ZNIESMACZONY pisze:

  To nie GWIAZDA tylko METEOR

 • Gosc pisze:

  Nic dziwnego, ze protegowanda bylej Pierwszej Damy może wygladac jak KASZALOT a i tak w telewizji TVN sie ostanie, bo ma niestety jeszcze wielu protektorów,

 • Gość pisze:

  Plakac się chce czytajac te wszystkie komentarze

 • Gość pisze:

  Do Gość****Wilman.Takiego chamstwa świat nie widział.Człowieku,co ty sobą reprezentujesz? Dno z ciebie.Czy moderator nie widzi w twoim komentarzu chamstwa,nienawiści,braku szacunku,zero kultury? Największy cham i prześladowca,powinieneś pokazać swoją gębę,żebyśmy chociaż widzieli jak debilu wyglądasz

 • Gość pisze:

  Wellmann udaje luzaka, a tak naprawdę nic jej się nie podoba. Uważa, że tylko jej opinia jest właściwa i koniec. Nie lubię jej. Uważam, że udaje.

 • Baba pisze:

  Panie jasiek pokaż swój wizerunek ten fizyczny to dopiero będzie ubaw po pachy. A ten intelektualny już pokazałeś i wiadomo że oglądasz tvpis i przepięknegoi intelygetnego ogórka i tak trzymaj. Na pewno zmadrzejesz i łapy precz od super kobitki z TVN!

 • Gość pisze:

  Pani Dorotą jest super.

 • Gośćkobieta pisze:

  Pani Dorotą to super kobieta odważna mądra i sprawiedliwa ci co piszą negatywne i obrzydliwe komentarze są okrutni a gdzie ich inteligencja właśnie wychodzi słoma z butów. Najczęściej piszą te osoby które są same mało urokliwe i nie spełnione w życiu. Brawo inteligenci.Nikt nie jest w formę lany a radzę się samemu przyjrzeć w lustrze.Pani Dorotą tj.super babka i redaktorka uwielbiam ją.

 • Gość pisze:

  Czy wam kobitki odwala, bo gruba to już stara i brak dla niej miejsca? , przecież to mądra inteligentna kobieta. Dajcie spokój, ciekawe co mają do powiedzenia te co piszą, ciekawe jakie szkoły pokończyły. Niech staną oko w oko, zobaczymy ich wiedzę i kulturę.

 • Gość pisze:

  Superbabka, naturalna i tyle

 • Pepsa pisze:

  Superbabka, zabawna i naturalna, to wszystko

 • Gość normal pisze:

  obejrzyjcie film rejs😨

 • Gość pisze:

  Obejrzyjcie film rejs 😨

 • Gość pisze:

  Negatywne opinie zapewne pisze sama młódź lub dziunie oraz Ci co im się wydaje że są świetnymì e”ekspertami ” co do wizerunEch -lepiej nie myśleć..A gdyby ich tak spotkać na ulicy….i

 • Gość pisze:

  Pani Dorota może i mądra ale mogłaby już nie być na wizji tyle jest ładnych dziewczyn a to babsko tylko kadzi swoim cwaniactwem i się popisuje idz kobieto straszyć na polu wróble tam się zrealizujesz

 • Gość pisze:

  Pani Dorota to wspaniała osoba, empatyczna, wrażliwa, a przy tym konkretna, profesjonalistka w każdym calu. Od zawsze ją podziwiam. A trochę luzu nie zaszkodzi. Brawo Pani Doroto.

 • Abdul pisze:

  Może ta cała Wellman jest inteligentna ,ale wygląda jak sami widzicie brak słów .

 • Gość*****Wilman pisze:

  Wilman ta gruba baba smierdzi potem amoniakiem i moczem z krocza. Powinna kapac się notorycznie