Dorota Wellman już dziś zadebiutuje w formacie innej stacji. Fani się zastanawiają, czy jeszcze zobaczą ją w „DDTVN”

Dorota Wellman

Dorota Wellman

Dorota Wellman zagości w innej stacji. W jakim programie zobaczą ją telewidzowie? To może być spora niespodzianka dla wiernych fanów gwiazdy TVN.

Dorota Wellman to jedna z największych gwiazd TVN. Wcześniej współpracowała z wieloma redakcjami. Była m.in. jedną z dzienniarek Radia Solidarność, Telewizji Polskiej oraz Polsatu. Aktualnie współprowadzi format Dzień Dobry TVNPracuje tam w duecie z Marcinem Prokopem. Widzowie pokochali tę parę za poczucie humoru, empatię i dystans do siebie.

Dziennikarka, choć jest ikoną TVN, nie zamyka się na inne stacje i śledzi konkurencję, w tym nawet TVP i Telewizję Trwam, które nie są z jej bajki światopoglądowej.

Dziennikarz powinien to robić, oglądać telewizje bardzo różne, polskie i zagraniczne. TVP, Republika, Telewizja Trwam – wszystkie. Musi je oglądać i zaglądać, co tam jest. Po to, żeby wiedzieć – po pierwsze. Po drugie, może mieć własne poglądy i ma do tego prawo, ale jednocześnie wie, co myślą inni. Musimy jako dziennikarze cały czas być na bieżąco, a żeby być na bieżąco, to musimy patrzeć, co mówią i pokazują inni (…) Oczywiście, że mnie to wkurza, ale to nie znaczy, że mam nie oglądać. Muszę wiedzieć. Podstawą jest wiedza i wtedy mogę sobie własną opinię na ten temat wyrobić, ale jeśli ktoś by mi tę możliwość wyboru zabrał, to byłabym jeszcze bardziej wkurzona – powiedziała w jednym z wywiadów dla „Super Expressu”.

Nie dziwi więc, że Dorota jest otwarta na współpracę z innymi stacjami telewizyjnymi. Już dziś wieczorem zobaczymy ją w programie na innym kanale.

Dorota Wellman w innej stacji telewizyjnej. Jakiej?

Dziś na Twitterze Szkła kontaktowego, programu emitowanego na TVN24, przekazano, że w charakterze gościa po raz drugi w historii pojawi się Wellman.

Musimy uspokoić fanów, którzy martwią się tym, że nie zobaczą już jej w DDTVN. Występ w TVN24 zapewne będzie tylko jednorazowy i jest spowodowany nieobecnością ekipy programu. Dziennikarze wyjechali na gościnny spektakl Szkło Kontaktowe live&touch w Teatrze 6. piętro.

  • Pani Dorota mogła by zostać na stałe.

  • Jak ja się cieszę! Tak długo czekałam. Mam nadzieję, że już na stałe – pisali widzowie TVN24.

Ostatni raz Dorota gościła w Szkle kontaktowym w 2010 roku, gdy format poprowadzili z nią wspólnie Grzegorz Miecugow Tomasz Sianecki.

Poznaniu! Szkło Kontaktowe live&touch z Teatr 6. piętro jest już w drodze! Tych, których nie spotkamy w Sali Ziemi w…

Posted by Szkło Kontaktowe TVN24 on Tuesday, June 14, 2022

Chcielibyście częściej widzieć Dorotę Wellman w tym programie?


Dorota Wellman w TVN 24

Dorota Wellman w TVN 24

Edyta Herbuś i Dorota Wellman

Edyta Herbuś i Dorota Wellman

Dorota Wellman. Konferencja prasowa filmu „Akademia Pana Kleksa”

Dorota Wellman. Konferencja prasowa filmu „Akademia Pana Kleksa”

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×