Szukaj

Dorota Wellman zraziła się do Marcina Prokopa. Podpadł jej na całej linii. Ich współpraca wisiała na włosku

Marcin Prokop i Dorota Wellman

Marcin Prokop i Dorota Wellman

Dorota Wellman wspomina początki znajomości z Marcinem Prokopem. Okazuje się, że nie od razu połączyła ich przyjaźń. Dziennikarka nie miała o redakcyjnym koledze najlepszego zdania. 

Dzień Dobry TVN to program, który uwielbiają widzowie. Pojawia się na antenie od kilkunastu już lat i jest stałym elementem ramówki. Wielu fanów nie wyobraża sobie, że mogłoby rozpocząć dzień w inny sposób niż od porcji świeżych informacji z kraju i świata, które przekazują im prowadzący. Jednym z ulubionych duetów, który regularnie pojawia się na ekranie, tworzą Marcin Prokop i Dorota Wellman. Dziennikarze debiutowali razem na antenie wiele lat temu w konkurencyjnej śniadaniówce.

Ta para prowadzących tak bardzo spodobała się widzom, że szybko zainteresował się nimi TVN, a oni w duecie postanowili zaryzykować i przenieść się do Dzień Dobry TVN. Jak się okazało, była to świetna decyzja, ponieważ dzisiaj są wielkimi gwiazdami stacji i nikt chyba nie wyobraża sobie, by mogło ich zabraknąć na ekranie. Widzowie podziwiają ich za profesjonalizm, ogromne poczucie humoru i jeszcze większy dystans do siebie. Z nimi na ekranie nie ma mowy o nudzie.

Dorota Wellman o początkach znajomości z Marcinem Prokopem

Marcin i Dorota na ekranie pojawiają się razem od 2007 roku. Spędzili ze sobą szmat czasu i znają się wręcz doskonale. Okazuje się jednak, że początki ich znajomości nie były tak różowe, jak mogłoby się wydawać. Dziennikarka nie przepadała za swoim redakcyjnym kolegą. Już na początku współpracy jej podpadł. O wszystkim partnerzy ze śniadaniówki opowiedzieli w rozmowie z Oskarem Netkowskim dla serwisu internetowego Dzień Dobry TVN:

Nie lubiłam Marcinka za całokształt. Taki kogut był, wszystkie panie były jego. Taki erotoman-gawędziarz – przyznała Wellman.

Marcin szybko odniósł się do tych słów i stwierdził, że Dorota była po prostu zazdrosna:

Byłaś zazdrosna, że za Tobą nie latałem. Nie mam już innego wyjścia i nie chcę mieć innego wyjścia, bo ona w moim telewizyjnym życiu jest najważniejsza – stwierdził Marcin Prokop.

Po wielu latach wspólnej pracy połączyła ich prawdziwa przyjaźń, którą zdecydowanie można dostrzec na ekranach telewizorów. Obydwoje tryskają niesamowitą energią. Dorota zdradziła również, że sporo nauczyła Marcina przez te wszystkie lata:

Nauczyłam Marcina starego dobrego dziennikarstwa. Marcin zawsze był geniuszem. Jest niezwykle błyskotliwy. Potrafi każdą rozmowę poprowadzić, jaką tylko sobie życzysz. Ale wpoiłam mu przygotowanie takie solidne, bardzo porządne – wyznała Dorota.

Marcin Prokop z wykształcenia jest specjalistą ds. marketingu bankowości elektronicznej. W zawodzie nie wytrzymał jednak długo. Wsparcie tak doświadczonej dziennikarki, jak Dorota Wellman na pewno było dla niego cenne.


Marcin Prokop i Dorota Wellman - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Marcin Prokop i Dorota Wellman - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Marcin Prokop i Dorota Wellman - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Marcin Prokop i Dorota Wellman - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Marcin Prokop i Dorota Wellman w Pytaniu na śniadanie

Marcin Prokop i Dorota Wellman w Pytaniu na śniadanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×