Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Dorota Wellman nadal będzie twarzą sieci supermarketów? Mamy komentarz!

Dorota Wellman ma sobowtóra


„Wiadomości” o  Dorocie Wellman: „Twarz niemieckiej sieci supermarketów”

Pisaliśmy już o tym, że w Wiadomościach TVP Dorotę Wellman nazwano twarzą niemieckiej sieci supermarketów. Choć te obraźliwe słowa błyskawicznie obiegły internet, sama zainteresowana postanowiła milczeć w tej sprawie.

Bartosz Gomółka z agencji BBDO powiedział, że tak ostra krytyka dotyka nie tylko Wellman, ale i samą markę Lidl. Po tej sytuacji niektórzy zastanawiali się nawet, czy ze względu na jej poparcie Czarnego Prostestu, Lidl rozwiąże z nią umowę. W końcu doczekaliśmy się opinii w tej sprawie.

Rozważając sytuację mniej teoretycznie: kontekst polityczny prawie zawsze jest dla marki problematyczny i lepiej się w nim nie pojawiać. Pytanie brzmi, czy więcej szkody przynosi atak wiadomości na ambasadorkę marki, czy zrywanie współpracy – co na pewno spotkałoby się także z oburzeniem wielu klientów. Moim zdaniem, burze w szklance wody po prostu trzeba spokojnie przeczekać – powiedział Bartosz Gomółka.

Jak mówi Adam Łaszyn, prezes agencji Alert Media Commuications, marce Lidl nie opłaca się rezygnować ze współpracy z Dorotą Wellman. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz zobaczymy ją w reklamach w towarzystwie Karola Okrasy i innych gości.

Zobacz także: TVP kpi z dorobku zawodowego Doroty Wellman

Dorota Wellman Kobietą Roku Twojego Stylu 2016

Dorota Wellman Kobietą Roku Twojego Stylu 2016

 

Lubisz Dorotę Wellman?Komentarzy: 1


basia | 30 września 2016, 19:52

Ale przecież to prawda, że jest twarzą niemieckiego lidla
wiec o co chodzi ,przecież to prawda


Dodaj komentarz
×