Szukaj

Dorota Wellman straci program w TVN? Stacja na miejsce dziennikarki znalazła inną gwiazdę

Dorota Wellman

Dorota Wellman

Dorota Wellman chciałaby wystąpić w nowej edycji programu My Way. Ma jednak groźną konkurentkę — o udział w programie walczy też inna gwiazda stacji. Super Express podaje szczegóły.

Program My Wayw którym w pierwszej edycji wystąpiła Edyta Górniak, był jednym z hitów zeszłorocznej ramówki TVN-u. Widzowie mogli śledzić poczynania piosenkarki, która przygotowywała się do egzaminów na prawo jazdy. Przy okazji dzieliła się z oglądającymi sekretami życia prywatnego.

W jednym z odcinków zdradziła, jak wyglądał moment, w którym dowiedziała się, że Dariusz Krupa śmiertelnie potrącił kobietę na przejściu dla pieszych.

Dostałam sms (…) Edi, nie miałam odwagi zadzwonić, więc piszę sms.. Darek zabił człowieka. Mamy 6-7 godzin, zanim dowie się o tym prasa. Pamiętam, że mi się nogi ugięły i się osunęłam pod tą lodówką. Pierwsze co pomyślałam, że to mogłam być ja. Tyle razy mnie straszył, że mnie skrzywdzi. Nie mogłam oddychać. Nie wiedziałam wtedy, że to było auto, i że wziął narkotyki i pojechał – powiedziała Górniak.

Artystce ostatecznie udało się zdać egzamin i od kilku miesięcy jest dumną posiadaczką prawa jazdy.

Dorota Wellman chce wziąć udział w programie My Way. Z kim konkuruje?

Chociaż pojawiały się plany, że w kolejnym sezonie programu Górniak wraz ekipą wyruszą w podróż po Europie, wygląda na to, że przez obecną sytuację związaną z koronawirusem stacja zmieniła plany. TVN podobno chce postawić na nową gwiazdę, która będzie uczyć się jeździć na oczach widzów z całej Polski.

Jak donosi Super Express, mowa o Dorocie Wellman, która byłaby do tego chętna. Tabloid podaje, że dziennikarka ma silną konkurencję. O udział w programie walczy też Magda Gessler:

TVN zaproponował trzy nazwiska Gessler, Wellman i Dorotę Szelągowską. Ta ostatnia od razu odpadła z rywalizacji. Magdzie natomiast bardzo zależy na udziale w show. Była już u Miszczaka i długo rozmawiali na ten temat. Nie jest tajemnicą, że to kura znosząca złote jaja, jej programy notują największe wpływy reklamowe, a ona sama nieraz się żaliła, iż nic z tego nie ma — mówi pracownik stacji.

Gazeta informuje, że gwiazdy nie tylko mają szansę zdobyć uprawnienia do prowadzenia samochodu, ale także zarobić aż pół miliona złotych. Którą z pań chcielibyście zobaczyć?


Dorota Wellman - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Dorota Wellman - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Dorota Wellman - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Dorota Wellman - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Marcin Prokop i Dorota Wellman

Marcin Prokop i Dorota Wellman

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×