Dorota Wellman podczas choroby spisała testament. Jaki majątek rozdysponowała?

Dorota Wellman

Dorota Wellman

Dorota Wellman kilka dni temu opowiedziała o walce z chorobą. Gwiazda na wszelki wypadek spisała testament. Jakim majątkiem dysponuje dziennikarka?

Dorota Wellman jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd stacji TVN. Od 12 lat w duecie z Marcinem Prokopem prowadzi poranny program Dzień Dobry TVN. W śniadaniówce odnajduje się doskonale. Gwiazda udowadnia, że to nie figura modelki jest wyznacznikiem wielkiej kariery w show-biznesie. Widzowie pokochali ją za dystans, poczucie humoru, ale też wielki profesjonalizm. Każdy odcinek porannego show z jej udziałem zbiera mnóstwo pozytywnych recenzji.

Jakiś czas temu widzowie zauważyli, że gwiazda zniknęła z obsady Dzień Dobry TVN. Przez kilka tygodni nie pojawiała się w pracy, co zaniepokoiło jej fanów. Okazuje się, że miała ku temu bardzo ważny powód. Wellman toczyła walkę z koronawirusem. Dopiero po czasie zdecydowała się opowiedzieć o tym, jak przebiegała choroba.

Testament Doroty Wellman. Jaki majątek zapisała bliskim?

Prowadzącej Dzień Dobry TVN udało się wygrać walkę z chorobą. Ne była to jednak łatwa przeprawa. Wellman dopiero po pokonaniu wirusa zdradziła, jak się czuła. Gwiazda do dzisiaj odczuwa skutki zarażenia.

Trzy tygodnie wycięte z życia. Walka o oddech. Długotrwałe konsekwencje. Przy najmniejszym wysiłku dyszę jak zboczeniec i mam kondycję staruszki po zawale. Nie będę tu uprawiać covidowego celebryctwa – wyznała gwiazda w rozmowie z „Wysokimi Obcasami”.

Stan dziennikarki był na tyle poważny, że postanowiła zadbać o przyszłość swoich najbliższych i spisała testament.

 To nie przeziębienie, które przejdzie. Napisałam testament. Na wszelki wypadek – skwitowała rozmowę.

Dorota Wellman - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Dorota Wellman

Testament gwiazdy mógł opiewać na całkiem sporą sumę. Dziennikarka od lat umieszczana jest w rankingu magazynu Forbes, jako jedna z Najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Szacuje się, że za udział tylko w jednej kampanii reklamowej może zgarnąć nawet 400 tys. złotych.

W dzienniku Super Express możemy przeczytać jakim majątkiem dysponuje Dorota Wellman.

Za współprowadzenie „Dzień dobry TVN” otrzymuje miesięcznie aż 50 tys. zł, a za prowadzenie imprezy na jej konto wpływa od 13 tys. do 15 tys. zł. Gwiazda przyznała, że inwestuje pieniądze w różnego rodzaju obligacje i lokaty. Do jej majątku zalicza się duży dom w podwarszawskiej Nowej Iwicznej, który wart jest ok. 2 mln zł – czytamy w tabloidzie.

Dorota od lat aktywnie angażuje się w działalność charytatywną. W przeszłości wielokrotnie zyski z kontraktów reklamowych przekazywała na szczytne cele. Zwykle wspiera fundację TVN Nie jesteś sam. Niewykluczone, że w swoim testamencie również uwzględniła organizacje non-profit.

Dziennik podaje także, że w testamencie, który dziennikarka spisała podczas choroby, jako spadkobierców najprawdopodobniej wskazała swojego męża Krzysztofa i syna Jakuba.


Dorota Wellman z synem Jakubem w 2011 roku

Dorota Wellman z synem Jakubem w 2011 roku

Dorota Wellman i jej syn Jakub

Dorota Wellman i jej syn Jakub Fot. screen z praca.wp.pl

Krzysztof Wellman – mąż Doroty jest fotografem

Krzysztof Wellman – mąż Doroty jest fotografem

Komentarze

  • GośćTerko pisze:

    To jest zboczone ,że za fikanie nóżkami płacą miliony ( kto ?- wiadomo NTV !! ) Żebyż to jeszcze były
    nózki !! Co tu oglądać a i słuchać nie ma czego a i litować sie nad urojonymi problemikami grzech śmiertrlny !!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×