Szukaj

Dorota Wellman rzadko mówi o swoim małżeństwie. Teraz się złamała i wyjawiła swój największy sekret

Dorota Wellman

Dorota Wellman jest zołzą dla męża

Dorota Wellman nie należy od gwiazd, które mówią publicznie o sprawach prywatnych. Mimo to, jest niezwykle popularna i lubiana, głównie za swoje poczucie humoru, błyskotliwość i niebanalną osobowość. Od czasu do czasu zdarza się jednak, że wyjawia jakiś „smaczek” z życia, które prowadzi gdy gasną światła reflektorów. Tym razem w rozmowie z Faktem wyjawiła, że kłóci się z mężem i… jest to jej złoty środek na szczęście!

Co najbardziej szanuje w swoim mężu?

Doceniam w moim mężu tolerancję. Ze mną trudno żyć, a jemu się to udaje. Czasami jestem zołzą. Nie ma mnie w domu, a jak wracam, to odreagowuję emocje. Jestem niespokojna, ciągle bym coś chciała robić i trudno za mną nadążyć. Mąż wszystko toleruje i bardzo mu za to dziękuję – wyjawiła

A jaki jest jej przepis na udany związek? Okazuje się, że Dorota ma jedną, sprawdzoną metodę:

Kłócić się głośno i nie gromadzić złych emocji. W naszym związku szybko załatwiamy sprawy konfliktowe, by nie były jak wrzody na żołądku. Nie mamy cichych dni, bo wówczas w ludziach rośnie złość i nienawiść. Lepiej wrzasnąć raz a dobrze. Jestem w tym mistrzynią – skwitowała

Z której strony by na to nie spojrzeć – ma sens. Gromadzenie w sobie złych emocji jeszcze nigdy nikomu w niczym nie pomogło. Skorzystacie ze złotego środka Doroty, czy macie własny uniwersalny środek na szczęście w związku?

Alżbeta Leńska wyjawiła swoje plany na 10 rocznicę ślubu! „Tego jeszcze nie mówiłam, ale…”. Nawet Dorota Wellman rozkleiła się po tych słowach!

Dorota Wellman ostro zareagowała na obrazę Edyty Górniak! Zrównała Donatana z ziemią!

Dorota Wellman od lat zmaga się z silną chorobą. Dopiero teraz opowiedziała o ciężkiej walce


Dorota Wellman - SuperBohaterka 2017 Wysokie Obcasy

Dorota Wellman - SuperBohaterka 2017 Wysokie Obcasy

Dorota Wellman AVON 2017

Dorota Wellman AVON 2017

Dorota Wellman - 2 miejsce - ranking 25 najcenniejszych polskich gwazd wg Forbes

Dorota Wellman - 2 miejsce - ranking 25 najcenniejszych polskich gwazd wg Forbes

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×