Szukaj

Dorota Wellman zdradziła, co dzieje się w jej domu w czasie kwarantanny. Koleżanki są w siódmym niebie

Dorota Wellman

Dorota Wellman

Dorota Wellman w czasie kwarantanny nie narzeka na nudę. Gwiazda pochwaliła się, co robi w czasach zarazy w domowym zaciszu. Tak trzeba żyć!

Dorota Wellman to jedna z najbardziej lubianych gwiazd TVN-u. Dziennikarka od ponad 12 lat w duecie z Marcinem Prokopem prowadzi program Dzień Dobry TVN. O jej pełnej sukcesów karierze można powiedzieć sporo (wiedzieliście, że współpracowała przy reżyserii kilku filmów?). Zupełnie na odwrót jest w kwestii życia prywatnego. Gwiazda nie ujawnia zbyt wielu szczegółów z domowego zacisza i stara się trzymać swoich bliskich z dala od blasku fleszy.

Wellman znana jest z pozytywnego usposobienia i ogromnego dystansu do siebie, czym błyskawicznie zaskarbiła sobie sympatię tysięcy widzów. Jej swobodny styl bycia i naturalność sprawiają, że na programy z jej udziałem widzowie czekają z utęsknieniem, a gwiazdy zdradzają jej najskrytsze sukcesy. Dorota przeprowadziła mnóstwo trudnych rozmów, ostatnio np. z Agnieszką Woźniak-Starak po stracie męża, czy z Qczajem po coming oucie.

Pojawiły się nawet internetowe apele, by Wellman wystartowała w wyborach prezydenckich. Niestety Dorota nie jest zainteresowana przejęciem obowiązków po Andrzeju Dudzie. Od świata polityki stara się trzymać z daleka.

Chrzanię takie państwo, które nie troszczy się o swoich obywateli, a udaje, że się troszczy. (…) Co to za państwo, które swoimi dziećmi, swoimi chorymi się nie opiekuje? Które olewa wielomilionową grupę osób z niepełnosprawnościami? – powiedziała w rozmowie z „Wprost” w maju 2019.

Jak Dorota Wellman spędza kwarantannę?

Ograniczenie kontaktów międzyludzkich wiąże się w dużym stopniu z rezygnacją z życia towarzyskiego. W czasie przymusowej kwarantanny z pomocą przychodzi technologia. Dzięki połączeniom online możemy nadal być w stałym kontakcie z bliskimi. Z dobrodziejstw internetu korzysta również Dorota Wellman, która wraz z przyjaciółmi urządza wirtualne prywatki. Jej koleżanki muszą być w siódmym niebie.

Ja teraz spotykam się ze znajomymi przez internet. W kilka osób łączymy się i mamy prywatkę, jak się patrzy. Jak to się odbywa? Pijemy wino, jemy pyszności, które każdy w domu przygtowuje dla siebie na tę okazję. Czujemy się, jakbyśmy byli obok siebie – zdradziła Wellman w rozmowie z „Faktem”.

Czas odosobnienia wyzwala ogromne pokłady kreatywności. Nie oznacza to również, że izolacja od świata zewnętrznego musi wiązać się z samotnością. Dorota udowadnia, że nawet siedząc w domu, możemy cały czas być razem i świetnie się ze sobą bawić.

Zobacz także: Dorota Wellman ma bardzo przystojnego syna. Czym się zajmuje i jak wygląda?


Dorota Wellman, Marcin Prokop - Dzień Dobry TVN

Dorota Wellman, Marcin Prokop - Dzień Dobry TVN

Dorota Wellman, Marcin Prokop -Dzień Dobry TVN 2018

Dorota Wellman, Marcin Prokop -Dzień Dobry TVN 2018

Dorota Wellman – Bal TVN 2019

Dorota Wellman – Bal TVN 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×