Dorota Szelągowska zrobiła brwi. Wygląda jak Katarzyna Grochola? Jej matka ma inną teorię

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska zrobiła sobie brwi. Henna wywołała serie porównań projektantki do matki Katarzyny Grocholi, ta jednak twierdzi, że jej córka wygląda bardziej jak jej syn Antoni Sztaba...w peruce.

Dorota Szelągowska dzięki programowi Dorota Was urządzi stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd TVN. Prowadziła wiele programów telewizyjnych. Ma też na swoim koncie wiele felietonów w polskich magazynach, a razem ze swoją mamą Katarzyną Grocholą napisała książkę Makatka.

Grochola i Szelągowska uchodzą za wzór relacji. Jednak nie zawsze tak było, bo kilkanaście lat temu codziennością w ich domu były awantury i nieprzyjemne rozmowy. Dorota wyprowadziła się w wieku 16 lat. Pisarka przyznała, że traumatyczne przeżycia z przeszłości scementowały ich relację i obecnie są dla siebie ogromnym wsparciem.

Dorota Szelągowska ma z pierwszego związku z Pawłem Hartliebem syna, który wyrósł na artystę. Gwiazda TVN wyszła za mąż w wieku 20 lat. Syn pary urodził się w 2001 roku. Nosi nazwisko drugiego męża projektantki — kompozytora i dyrygenta Adama Sztaby. Antoni Sztaba studiuje aktorstwo w szkole filmowej w Łodzi. Projektantka wnętrz jest dumna z jego osiągnięć. Młody mężczyzna czasem pojawia się w postach swojej mamy. W piątek wieczorem była ku temu szczególna okazja. Projektantkę porównano do Antka, czy rzeczywiście tak wygląda, czy może jak Katarzyna Grochola, co też zasugerowano?

Dorota Szelągowska zrobiła brwi. Wygląda jak syn, czy jak matka?

Dorota Szelągowska pokazała się całkiem odmieniona na Instagramie. Wystarczyło, że przyciemniła henną brwi, a zmiana była bardzo wyraźna. Natychmiast pojawiły się porównania projektantki do jej matki Katarzyny Grocholi. To nie pierwszy raz, kiedy dostrzeżono, jak bardzo są do siebie podobne. Pisarka jednak ma inne zdanie:

Myślałam, że to Antek w peruce – padło.

Dorota sprowokowana wrzuciła nowe zdjęcie z synem.

Nieprawda – napisała.

Czyli do kogo w sumie jest podobna Szelągowska? Zajrzyjcie do galerii i sami zdecydujcie.

Dorota Szelągowska zrobiła rewolucję w domu Katarzyny Grocholi

Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska jakiś czas temu spędziły razem weekend w domu pisarki. Zabrały się za przemeblowanie wnętrz. Pokazały wszystko na Instagramie i nie zabrakło żartów z sytuacji.

Nie zapraszajcie mojej córki na noc, bo nikt się nie wyśpi – pisała Grochola o nocny przemeblowaniu.

Na co Szelągowska ripostowała:

Chciała! Przyrzekam!

Okazało się, że przez pół nocy Dorota przestawiała stoły, stoliczki, krzesła, sofy i fotele, a także przesuwała dywany. Ostateczny efekt wrzuciła do sieci.


Dorota Szelągowska zrobiła brwi - do kogo jest podobna?

Dorota Szelągowska zrobiła brwi - do kogo jest podobna?

Dorota Szelągowska zrobiła brwi - do kogo jest podobna?

Dorota Szelągowska zrobiła brwi - do kogo jest podobna?

Dorota Szelągowska zrobiła rewolucję w domu Katarzyny Grocholi

Dorota Szelągowska zrobiła rewolucję w domu Katarzyny Grocholi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×