Szukaj

Dorota Szelągowska zerwała zębami hybrydę w święta i pokazała paznokcie do obiektywu. Szybki manicure załatwił sprawę

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska zaskoczyła swoich fanów, kiedy zdradziła na Instagramie, że zerwała zębami hybrydę z paznokci. Poradziła sobie jednak z manicure bardzo szybko i ze spokojem złożyła życzenia świąteczne.

Dorota Szelągowska zapracowała sobie na miano jednej z najpopularniejszych polskich dekoratorek, a jednocześnie ma status gwiazdy TVN. Od wielu lat prowadzi programy, które stanowią źródło inspiracji dla Polaków, którzy chcą ładnie mieszkać, ale niekoniecznie wiedzą jak się za to zabrać.

Sama ma na koncie setki metamorfoz, ale nie wszystkie poszły jak po maśle. Dekoratorka w wywiadzie dla Gali powiedziała, że bohaterom jednego z odcinków nie do końca przypadł efekt jej prac:

Raz na kilkaset programów, które już zrobiliśmy, rzeczywiście była sytuacja, gdzie bohaterom nie do końca spodobał się remont. Potem co prawda zmienili zdanie, ale dla nas to był straszny policzek. […] Chodziliśmy do tyłu przez dwa tygodnie, bo ten finał i ta radość u ludzi to jest tak naprawdę paliwo napędowe na kolejne remonty.

Oprócz tego, że Szelągowska uszczęśliwia uczestników swoich programów, to także utrzymuje stały kontakt z fanami na Instagramie. To tam informuje ich o nowych pomysłach, programach, a także odsłania co nieco ze swojego życia prywatnego.

W niedzielę złożyła internautom życzenia wielkanocne. Zrobiła to jednak w swoim, niepowtarzalnym stylu.

Dorota Szelągowska zerwała zębami hybrydę. Jak wyglądają jej paznokcie?

Dorota Szelągowska postanowiła, że złoży fanom życzenia świąteczne. Opublikowała zdjęcie, na którym trzyma zabawnie udekorowane jajo. Na jej paznokciach z kolei widzimy naklejki z aplikacji. To najszybszy sposób na to, żeby przykryć efekty ściągania zębami hybrydy. Przyznajcie, że dość brutalnie potraktowała swoje dłonie, ale z maskowanie poradziła sobie śpiewająco jak z remontami.

Jajko jest prawdziwe. Naklejki na paznokciach nie, ale właśnie zerwałam zębami hybrydę i nie wygląda. Całuję Was wszystkich mocno, i życzę, żeby nowa rzeczywistość stała się znośna jak najszybciej. #bedziedobrze – napisała.

Internauci pospieszyli z komentarzami. Projektantka znalazła także sporo zrozumienia dla swojej nietypowej metody pozbywania się hybrydy:

  • Myślałam że tylko ja zrywam hybrydę zębami. Dobrze wiedzieć że nie jestem jedyna.
  • Hardcorowo. Wesołych świat.
  • Wszystkiego dobrego. Spokoju i równowagi.
  • Normalności.
  • O ja, aż mnie zabolało z tymi zębami…Wesołych…

Trzeba przyznać, że w dosyć niecodzienny sposób Szelągowska w tym roku składała internautom życzenia.


Dorota Szelągowska - Wielkanoc 2021

Dorota Szelągowska - Wielkanoc 2021

Dorota Szelągowska wie, co będzie robić na emeryturze
Dorota Szelągowska świętuje 3. urodziny córki

Dorota Szelągowska świętuje 3. urodziny córki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×