Szukaj

Dorota Szelągowska żałuje, że wzięła ślub z Adamem Sztabą. Szczere wyznanie gwiazdy

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba

Dorota Szelągowska zdobyła się na bardzo szczere wyznanie na temat swojego związku i małżeństwa z Adamem Sztabą. Dlaczego żałuje, że wzięli ślub?

Dorota Szelągowska była gościem Agaty Młynarskiej w instagramowym cyklu rozmów #agatasiękręci w Stylach. Podczas wywiadu zdobyła się na szczere zwierzenia na temat swoich dawnych związków. Powiedziała także, że żałuje, że wzięła ślub z Adamem Sztabą. Dlaczego?

Dlaczego Dorota Szelągowska żałuje, że wzięła ślub z Adamem Sztabą?

Dorota Szelągowską i Adam Sztaba byli ze sobą 11 lat, kiedy zdecydowali się na ślub. Pobrali się w maju 2013 roku, a już dwa lata później rozwiedli. Ich rozstanie było zadziwiające i spotkało się z ogromnym zainteresowaniem mediów, a kompozytor szybko znalazł pocieszenie w ramionach swojej menadżerki, Agnieszki Dranikowskiej, z którą stworzył szczęśliwą rodzinę.

W instagramowym cyklu rozmów #agatasiękręci w Stylach Agaty Młynarskiej, gościem była Dorota Szelągowska, która zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące jej poprzednich partnerów. Zapytana o rozwód z Adamem Sztabą zdradziła, że nie przeżyła tego zbyt mocno, bo była przyzwyczajona do rozstań z artystą i braku stabilności w ich związku. Powiedziała, że ich ślub był niepotrzebną próbą ratowania relacji.

Byliśmy bardzo różni i nasze drogi po prostu się rozeszły. Prawdopodobnie zupełnie niepotrzebnie wzięliśmy ślub. Wszyscy nam mówili: jedenaście lat bycia razem, a Wy bierzecie ślub. Jest coś takiego, że nie podejmujesz tych decyzji wcześniej, a potem próbujesz tym coś ratować. Myślę, że w tej chwili ma super dopasowaną do siebie żonę i jest bardzo szczęśliwy. Absolutnie mogę ci powiedzieć, że był superważnym mężczyzną w moim życiu.

Dekoratorka wyznała, że ma ogromny szacunek do byłych partnerów, ponieważ są ważną częścią jej historii.

Każdy mój związek był pełen miłości i dobra. To, że w którymś momencie zaczęło się tam dziać zło albo przestaliśmy się zgadzać, to nic nie zmienia. Mam w sobie system bardzo mocnego pielęgnowania wspomnień i to, że w tej chwili jakiś człowiek jest dla mnie obcym człowiekiem, bo tak się dzieje, to nie znaczy, że tamten człowiek, z tamtych lat jest skreślony.

Obecnie Dorota Szelągowska skupia się na karierze. Wychowuje także dwoje dzieci, Antoniego – który pragnie iść w ślady sławnej mamy i malutką Wandę. Wygląda na spełnioną i szczęśliwą.


Dorota Szelągowska z synem i Adamem Sztabą

Dorota Szelągowska z synem i Adamem Sztabą

Dorota Szelągowska jest znowu zakochana!

Dorota Szelągowska jest znowu zakochana!

Dorota Szelągowska jest znowu zakochana!

Dorota Szelągowska jest znowu zakochana!

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×