Szukaj

Dorota Szelągowska pokazała pierwsze zdjęcia z Wandzią. Córeczka gwiazdy to już mała artystka

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska opublikowała zdjęcia z córką Wandą. Pokazała pierwsze fotografie, na których pozuje z dzieckiem. Gwiazda udowodniła, że dwuletnia dziewczynka posiada ogromny talent artystyczny.

Dorota Szelągowska to najpopularniejsza dekoratorka wnętrz w naszym kraju. Jej programy o metamorfozach w domach Polaków niezmiennie cieszą się wielką popularnością. Są morzem inspiracji dla widzów. Gwiazda jest uwielbiana nie tylko za swój talent do aranżacji przestrzeni, ale również bezpretensjonalność, dystans do siebie i ogromne poczucie humoru.

Dekoratorka czas kwarantanny postanowiła spędzić z dala od zgiełku miasta. Spakowała walizki i zabrała rodzinę na wieś. Przymusową izolację spędza w warmińskiej posiadłości. Dorota, mimo że ma przerwę w pracy, to dalej inspiruje swoich fanów. Na Instagramie pokazała już, jak zmieniła swój ogród, a ostatnio pochwaliła się nowym domowy biurem. Oczywiście gwiazda bardzo restrykcyjnie stosuje się do wprowadzonych przez rząd obostrzeń i nie biega po sklepach w poszukiwaniu produktów. Wszystko zamawia online.

Dorota Szelągowska z córką Wandzią

Córka Katarzyny Grocholi zazwyczaj nie mówi zbyt wiele o swoim życiu prywatnym. Na Instagramie pochwaliła się jednak niezwykle uroczymi zdjęciami. W jej życiu nadszedł czas na kolejną metamorfozę. Tym razem stery przejęła mała Wandzia.

Zdaje się, że gwiazda po prostu nie miała wyjścia i musiała poddać się przemianie. Dorota pokazała makijaż, jaki wykonała jej córeczka. Dziewczynka postanowiła pomalować swoją sławną mamę różową pomadką i kredką do oczu. Widać, że świetnie się bawią na kwarantannie, a dobry humor nie opuszcza Doroty nawet na chwilę. W końcu to pierwszy raz, kiedy opublikowała zdjęcia ze swoją kruszynką. Dotychczas jedynie jej syn udostępnił fotkę małej Wandzi.

Swoje zdjęcia Dorotka zadedykowała makijażystce, z którą pracuje na planie swoich programów. Oj, chyba rośnie jej mała konkurencja.

Poranny makijaż autorstwa mojej Córki. @justynaradzka drżyj o swą posadę  – napisała pod zdjęciami Dorota

Internauci byli pod wrażeniem kreatywności Wandy. Córeczka gwiazdy już zyskała pierwszych fanów. Niektórzy sugerują, że w sławnej rodzinie rośnie kolejna artystka. W końcu zmysł artystyczny wyssała z mlekiem mamy, a i po babci odziedziczyła sporo genów.

  • Kreatywnie.
  • Widać, że artystka.
  • Rośnie przyszła makijażystka
  • Artystycznie.

Po prostu słodziak przez duże s.


Dorota Szelągowska makijaż córki

Dorota Szelągowska makijaż córki

Dorota Szelągowska makijaż córki

Dorota Szelągowska makijaż córki

Dorota Szelągowska w ciąży. Jak wyglądała?

Dorota Szelągowska w ciąży. Jak wyglądała?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×