Dorota Szelągowska w nowym poście nie pohamowała emocji: „Bym się mogła porządnie w…..ć”. Co się stało?

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska dodała nowy wpis na Instagramie. Pochwaliła się zdjęciem zrobionym w pracy i zdobyła się na zaskakującą szczerość. Co napisała?

Dorota Szelągowska pierwsze kroki w karierze stawiała w Telewizji Polskiej. Była jedną z prowadzących Rower Błażeja, potem dołączyła do obsady Pytania na śniadanie. Na popularność musiała jednak poczekać do 2014 roku. Zdobyła ją gdy przeniosła się do TVN-u i zaczęła prowadzić programy o tematyce wnętrzarskiej.

Od tego momentu dekoratorka utrzymuje się na fali popularności. Chociaż stroni od udzielania wywiadów, czasami robi wyjątek. Tak jak niedawno, gdy pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego. Zdobyła się na szczerość i przyznała, że „się kończy, bo już osiągnęła wszystko”:

Mam program z własnym nazwiskiem w prime timie w cudownej stacji. Tak jak ty. I już nie ma nic więcej. Natomiast mam nad tobą jedną przewagę. Po twoim programie zostaje wynik oglądalności, kilka osób, które w parterze załatwiłeś, kilka osób, które ucieszyłeś. A po moim programie zostaje historia, która jest nowym otwarciem dla ludzi.

Dorota Szelągowska wystroiła się do pracy. Nie przebierała w słowach

Szelągowska ma mnóstwo fanów. To dla nich prowadzi konto na Instagramie, gdzie odsłania wybrane momenty z życia prywatnego. Tak jak niedawno, gdy ujawniła, że zafundowała sobie prezent z okazji 41. urodzin i wybrała się na badania. Tym samym zachęciła internautów, by poszli w jej ślady.

Z kolei w czwartkowe popołudnie pochwaliła stylizacją, którą wybrała do pracy. Pozuje ubrana w jasny sweter, który połączyła z tiulową spódnicą. Nie pohamowała emocji i zdobyła się na szczerość. Zdradziła, że wybiera tego typu stroje, bo w bardziej dopasowanych mogłaby się przewrócić:

 „A coś ty się tak dziś, laleczko, odwaliła?” – zapytał Bradlej aka @dominik.cwiek jak tylko przekroczyłam próg biura. Więc tak, mam słabość do tiulowych spódniczek i obcesowych Lewych Rąk. I też za każdym razem, kiedy trafię na siebie w „tu jest pięknie”, obiecuję sobie, że nauczę się chodzić po dziewczyńsku. Bo wyglądam jak kowboj w sukience. I skrócę krok, bo 90 cm. to prawie sus. Ale jakby co, to jeszcze nie teraz, spódniczka tiulowa jest szeroka, bo w takiej ołówkowej, dajmy na to, to bym się mogła porządnie w…..ć. Uściski Do.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach komplementują wygląd gwiazdy:

  • Świetna stylówka (chyba tak to się jeszcze mówi? Czy raczej outfit) w każdym razie bardzo w moim stylu. Najważniejsze, że wygodnie! Miłego dnia.
  • Ja też takie uwielbiam w połączeniu z grubym swetrem i conversami ! A co !
  • Bosko. Musisz nosić częściej, bo zdecydowanie pasują.

Trzeba przyznać, że Dorota Szelągowska prezentuje się zachwycająco.


Dorota Szelągowska chwali się swoją stylizacją

Dorota Szelągowska obecnie. Zdjęcie z Instagrama

Dorota Szelągowska świętuje 41. urodziny

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×