Szukaj

Dorota Szelągowska zaskoczyła fryzurą! Takiego szaleństwa na jej głowie jeszcze nie widzieliście!

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska pochwaliła się pięknym zdjęciem z pracy na planie swojego hitowego programu Domowe rewolucje. Znana z perfekcyjnie ułożonych włosów gwiazda, tym razem ostro zaszalała. Jej fryzura przypomina wzburzony wiatrem dziki krzew agrestu.

Dorota Szelągowska w ostatnim czasie może się pochwalić wieloma imponującymi sukcesami zawodowymi. Gwiazda TVN-u dostała swoją pierwsza TeleKamerę, otrzymała również nowy program na antenie TVN Style, a do tego wszystkiego nieustannie prowadzi swoje hitowe projekty na antenie TVN-u. Oprócz tego prezenterka odebrała klucze do swojego luksusowego biura, powitała także nowego członka swojej rodziny, którym jest kolejny mąż jej słynnej matki – Katarzyny Grocholi.

Dorota uwielbia chwalić się swoimi sukcesami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Fani przebojowej projektantki z uwagą śledzą jej profil, na którym regularnie pojawiają się zabawne posty okraszone pięknymi zdjęciami. Szelągowska słynie z pomysłowych stylizacji, zatem prawie każdy jej internetowy look wzbudza poruszenie w sieci. Dzisiaj na Instagramie gwiazdy pojawiła się szałowa fotka z planu hitowych Domowych rewolucji. Na zdjęciu można podziwiać uwielbianego i niezwykle kokietowanego przez Dorotę stolarza Darka.

Oprócz pupila Szelągowskiej na fotce jest także jej sympatyczna asystentka Marika. Jednak największym zainteresowaniem cieszy się niecodzienna fryzura Doroty. Córka Katarzyny Grocholi, która zawsze ma precyzyjnie uczesane włosy, tym razem na swojej głowie zaserwowała prawdziwą rewolucję.

Takiego artystycznego fryzjerskiego nieładu Dorota nigdy wcześniej nie miała. Koniecznie zobaczcie jej nowy look.

Zobacz: Robert Biedroń pokazał jak mieszka z ukochanym! Cały internet mówi o magnesie na jego lodwóce

Zobacz: Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała swoją willę! Mentorka z “Projektu Lady” opływa w niewyobrażalne luksusy! [WIDEO]

Zobacz: Luksus nie do opisania! Jennifer Lopez i Alex Rodriguez kupili wspólną willę. Wnętrza zapierają dech!


Dorota Szelągowska nowa fryzura

Dorota Szelągowska nowa fryzura

Dorota Szelągowska odebrała klucze do swojego luksusowego biura

Dorota Szelągowska odebrała klucze do swojego luksusowego biura

Dorota Szelągowska w kurtce w cętki

Dorota Szelągowska w kurtce w cętki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×