Dorota Szelągowska zapozowała do zdjęcia w nowej fryzurze. Grzywka jak od linijki dodała jej sporo uroku

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska przeszła metamorfozę. Zdjęcie w grzywce bardzo spodobało się fanom. Jak gwiazda TVN wygląda w nowym wydaniu? Nowa fotka.

Dorota Szelągowska karierę w show-biznesie zaczynała jako nastolatka. Po 18. urodzinach wzięła udział w castingu do formatu Rower Błażeja, dzięki czemu została jedną z jego prowadzących. Później kontynuowała pracę na antenie publicznego nadawcy. W TVP2 współprowadziła Pytanie na śniadanie. W końcu przeniosła się do TVN, gdzie zaczęła prowadzić kilka popularnych programów wnętrzarskich.

Najbardziej znanym z nich są Totalne remonty Szelągowskiej. Format przyciąga przed ekrany telewizorów tysiące widzów. Niestety Dorota ostatnio podzieliła się z nimi smutnymi wieściami, informując, że niedawno przeszła operację.

Ja miałam 5 dni temu operację i tak naprawdę nie powinnam tu być dziś z wami, a na pewno nie mogę iść na demolkę – powiedziała reszcie ekipy.

Mimo problemów ze zdrowiem Szelągowska nie rezygnuje z nałogu, którym jest palenie papierosów. Ostatnio, gdy paparazzi przyłapali ją na oddawaniu się nałogowi, ta postanowiła wyśmiać dziennikarskie doniesienia za pośrednictwem Instagrama, gdzie napisała:

Z okazji artykułu w fakcie (drugie zdjęcie) z wczoraj, w którym wyglądam jakbym miała 60 lat i wyznaję dramatycznie, że mam problem z nałogiem, chciałabym donieść, że to nieprawda. To znaczy mam problem, że mam nałóg, ale z samym nałogiem problemów żadnych. Nawet nie wiem, czy jest coś bardziej bezproblemowego w moim życiu! Całkowita przewidywalność – wiadomo, że muszę zapalić od razu rano, i potem ciągle, że to niezdrowe i drogie też dokładnie wiadomo. Są tabelki i wykresy. Że i jak śmierdzi. Jedyny problem z nałogiem mam w zimie, jak palce marzną, ale to chyba bardziej problem z zimą niż z nim.

Dorota Szelągowska pokazała metamorfozę

Dorota nie rozpisuje się w social mediach tylko na temat nałogu nikotynowego. W niedzielę dodała urocze zdjęcie, do którego zapozowała w grzywce. Dodatkowo gwiazda starannie wyprostowała włosy. Efekt zobaczycie poniżej.

Tym razem z okazji jutra przesyłam czyste szczęście. Bo jak człowiek jest szczęśliwy znaczy, że jest dobrze – napisała w opisie zdjęcia, przedstawiającego metamorfozę.

Jak podoba się wam Dorota w tym wydaniu?


Dorota Szelągowska w grzywce

Dorota Szelągowska w grzywce

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska ma siwe włosy

Dorota Szelągowska ma siwe włosy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×