Szukaj

Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie, a fani zaczęli spekulować o jej trzeciej ciąży. Będzie dzidziuś?

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska dodała kilka nowych zdjęć, a fani zastanawiają się, czy ich idolka jest w ciąży. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Wszystko jest już jasne. Czy Dorota potwierdziła przypuszczenia fanów?

Dorota Szelągowska jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd stacji TVN. Dekoratorka znana jest z niezwykłego poczucia humoru i ogromnego dystansu do siebie. Jej programy od lat gromadzą przed telewizorami grupę wiernych fanów.

Dorota to prawdziwa czarodziejka wnętrz, a prezentowane przez nią metamorfozy stanowią inspirację dla widzów. Dekoratorka zazwyczaj nie korzysta z gotowych rozwiązań i stara się nadać drugie życie przedmiotom, które mogłyby się wydawać już bezużyteczne.

Dorota Szelągowska w ciąży? Dekoratorka rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Na swoim profilu społecznościowym Dorota zdradziła, że powoli zaczyna wracać do pracy. Fani z utęsknieniem czekają na jej kolejne inspirujące projekty, czego wyraz dali w komentarzach pod najnowszą publikacją.

W odstępie kilku dni Szelągowska dodała zdjęcia z planu, na których stara się zasłonić swój brzuch. Fani od razu zaczęli dopatrywać się w tym wszystkim drugiego dna. Pośród licznych komentarzy padło pytanie o ciążę. Przypomnijmy, że Dorota ma już 18-letniego syna oraz dwuletnią córeczkę.

Na każdym zdjęciu brzuszek zakryty. Czyżby ciąża? – zapytała jedna z internautek.

Córka Katarzyny Grocholi jest znana z ciętego języka, ale nigdy nie wywołuje kontrowersji wokół swojej osoby. Na pytanie o ciążę zareagowała niemal natychmiast. Jej odpowiedź nie pozostawia fanom żadnych złudzeń.

Nie, to po prostu tłuszcz, albo poza. Biorąc pod uwagę, że ledwo oddycham w obciskających rajstopach, raczej to drugie – odpowiedział Dorota

I wszystko jasne 🙂


Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×