Dorota Szelągowska świętuje pierwsze urodziny swojej córeczki Wandy! Było różowo i bardzo słodko!

Dorota Szelągowska urodziny córki

Dorota Szelągowska urodziny córki

Córeczka Doroty Szelągowskiej skończyła roczek

Córka Doroty Szelągowskiej skończyła roczek. Gwiazda pokazała zdjęcia z przyjęcia urodzinowego. Przy okazji urodzin, projektantka zdradziła również ile lat ma jej syn z poprzedniego związku.

Dorota Szelągowska jest mamą nastoletniego syna, którego ojcem jest jej partner z poprzedniego związku. Rok temu na świat przyszła jej córka, która otrzymała imię Wanda. Ojcem dziewczynki jest obecny, drugi małżonek Doroty. Okazuje się, że Wandzia urodziła się dokładnie rok temu – 7 stycznia, zatem w rodzinie projektantki TVN-u odbyło się wielkie świętowanie.

Właściwie to dopiero jutro, ale świętowaliśmy dziś. Z tej okazji dzielę się z Wami tortem, który w ekspresowym tempie przygotowanym i przywiezionym przez 120 km – dziękuję. To zabawne, że w tym samym roku w którym moja Córka kończy rok, Syn osiągnie pełnoletność  dziś kończę dzień w poczuciu absolutnego szczęścia. Ściskam wszystkich i każdego z osobna – napisała Dorota.

Przy okazji urodzin możemy podziwiać niebywale misternie wykonany piękny torcik jubilatki, dodatkową atrakcją urodzin dziewczynki jest fakt, że Dorota Szelągowska wyjawiła wiek swojego syna. Kto by przypuszczał, że chłopak ma już 18 lat!

Misiowo-różowy tort wygląda pysznie. Ciekawe jakie prezenty dostała Wanda i kto był zaproszony na jej pierwsze urodziny. Niestety, tego już Dorota nie wyjawiła.

Dorota Szelągowska wyjawiła prawdę o swojej trzeciej ciąży! Internauci wróżą jej kolejnego dzidziusia!

UPS. Szalone przyjęcie urodzinowe Doroty Szelągowskiej było chyba ciut zbyt huczne

Żadna rewolucja Doroty Szelągowskiej nie podzieliła tak internautów! „Dzieło sztuki” kontra „monstrum z horroru”.


Urodzinowy tort dla rocznej Wandy

Urodzinowy tort dla rocznej Wandy

Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola

Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola

Dorota Szelągowska ma nowy telewizor

Dorota Szelągowska ma nowy telewizor

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×