Dorota Szelągowska pochwaliła się siostrą i zaprosiła do jej mieszkania. Co za stylowe wnętrza! To nie gwiazda TVN-u je urządziła

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska pochwaliła się na Instagramie swoją siostrą Marią. Zaprosiła internautów do jej stylowego mieszkania. Zobaczcie, jak jest pięknie wyposażone.

Dorota Szelągowska swoją pracę przed kamerami zaczynała w Telewizji Polskiej. Była jedną z prowadzących Rower Błażeja. Potem dołączyła do obsady Pytania na śniadanieNa rozpoznawalność musiała trochę poczekać. Tę zyskała w 2014 roku, gdy przeniosła się do TVN-u i zaczęła prowadzić programy o tematyce wnętrzarskiej.

Szelągowska od tego momentu utrzymuje się na fali popularności. Chociaż stroni od udzielania wywiadów, zdarza się, że robi w tej kwestii wyjątek. Niedawno zgodziła się porozmawiać z Kubą Wojewódzkim. Przed kamerami zdobyła się na szczerość i powiedziała, że „już osiągnęła wszystko”:

Mam program z własnym nazwiskiem w prime timie w cudownej stacji. Tak jak ty. I już nie ma nic więcej. Natomiast mam nad tobą jedną przewagę. Po twoim programie zostaje wynik oglądalności, kilka osób, które w parterze załatwiłeś, kilka osób, które ucieszyłeś. A po moim programie zostaje historia, która jest nowym otwarciem dla ludzi.

Dorota Szelągowska: siostra Maria. Jak wygląda jej mieszkanie?

Dekoratorka wnętrz stara się być w stałym kontakcie z fanami. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie udostępnia nowe treści. Tak jak w środę, gdy opublikowała nagranie zarejestrowane w mieszkaniu jej siostry Marii. Zdradziła, że na co dzień razem współpracują:

Dzień dobry kochani. Witam was bardzo serdecznie z mieszkania mojej siostry znanej również pod pseudonimem dyrektor zarządzająca mojej firmy, nepotycznej jak wiadomo.

Dorota Szelągowska wyjaśniła też, że Maria niedawno kupiła ten lokal. Miała jednak ograniczony budżet, więc poprosiła Marikę, która na co dzień współpracuje z jej siostrą o pomoc:

To jest mieszkanie, które Maria kupiła mając ograniczony budżet na remont. Poprosiła o pomoc Marikę. Marika płakała, naprawdę. Maria odcięła jej możliwość dekoracji – relacjonowała gwiazda TVN-u.

Ze wsparciem przyszła jedna z firm, która zaproponowała Szelągowskiej współpracę. Na ten temat gwiazda wypowiedziała się też w nowym poście. Podkreśliła, że Marice bez generalnego remontu udało się stworzyć funkcjonalne wnętrze, w którym przytulności, a także pazura, dodają dekoracje:

Piękne mieszkanie zaprojektowane przez @marikaolimpia! Mimo, że nie było tu mowy o grubym remoncie, mamy funkcjonalne wnętrze, w którym przytulności, ale też pazura, dodają dekoracje – tekstylia, oświetlenie funkcyjne oraz ceramika

Mieszkanie jest utrzymane w jasnych kolorach, które dominują na ścianach i meblach. Wprowadzono jednak nieco ciemniejsze akcenty – jedna ze ścian jest ciemnoniebieska, w salonie stoją czarne stoliki, widać też lampy i rzeźby w ciemnym kolorze. Takie połączenie tworzy przyjemny efekt, o czym przekonacie się zaglądając do galerii.

Zobacz też: Szelągowska w nowym poście nie pohamowała emocji: „Bym się mogła porządnie w…..ć”. Co się stało?


Dorota Szelągowska pochwaliła się mieszaniem siostry

Dorota Szelągowska pochwaliła się mieszaniem siostry

Dorota Szelągowska pochwaliła się mieszaniem siostry

Dorota Szelągowska pochwaliła się mieszaniem siostry

Dorota Szelągowska pochwaliła się mieszaniem siostry

Dorota Szelągowska pochwaliła się mieszaniem siostry

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×