Szukaj

Dorota Szelągowska sporo schudła! Na ramówce TVN prawie jej nie zauważyliśmy, tak się zmieniła!

Dorota Szelągowska sporo schudła. Gwiazda, na prezentację jesiennej ramówki TVN 2019 wybrała stylizację, która podkreślała jej idealną sylwetkę. Zobacz, jak bardzo się zmieniła.
Dorota Szelągowska - jesienna ramówka TVN 2019

Dorota Szelągowska - jesienna ramówka TVN 2019

Dorota Szelągowska, to zdecydowanie jedna z popularniejszych dekoratorek w Polsce. Jej programy od lat cieszą się niegasnącym zainteresowaniem, nic więc dziwnego, że widzowie ponownie będą mogli zobaczyć gwiazdę na akranie. Właśnie dlatego pojawiła się podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN 2019.

Zobacz: Magda Gessler na jesiennej ramówce TVN-u. Dopiero teraz widać, jak bardzo schudła!

Dorota Szelągowska sporo schudła

Dorota Szelągowska, na tę okazję wybrała stylizację, obok której nie można przejść obojętnie. Postawiła na sprawdzoną, wzorzystą, czarną marynarkę, którą po raz pierwszy założyła na siebie podczas premiery książki Katarzyny Grocholi. Dobrała do niej spodnie w tym samym odcieniu. Gwiazda zdecydowała się na wyprostowane włosy, a także makijaż, w którym główną rolę odgrywało podkreślone oko.

To idealny wybór, zwłaszcza, że stylizacja podkreśliła atuty dekoratorki, jakimi z pewnością są szczupłe, długie nogi, a także płaski brzuch. Nie da się ukryć, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy Dorota Szelągowska sporo schudła i wygląda świetnie. Wydaje się, że wróciła do formy sprzed ciąży, a nawet wygląda lepiej.

Zobacz: Jesienna ramówka TVP. Marta Manowska pokazała brzuch. Dopiero teraz widać jak schudła

Dorota Szelągowska – drugie dziecko

Dorota po raz drugi mamą została w zeszłym roku. Wówczas na świat przyszła dziewczynka, która otrzymała na imię Wanda. Dodajmy, że gwiazda konsekwentnie odmawia komentowania życia prywatnego. Do ostatniej chwili czekała z potwierdzeniem informacji o ciąży. Dlaczego wówczas zrezygnowała z publikowania w mediach społecznościowych? Wszystko przez fakt, że przytyła 30 kilogramów.

Nie pozowałam do zdjęć w tym okresie, bo niechętnie pokazywałam się światu – nie jestem stworzona do bycia w ciąży. Cieszyłam się, że będę miała dziecko, ale nie cierpiałam być gruba, zmęczona i nieznośna. Kłamałabym, mówiąc: czuję się super, jestem w stanie błogosławionym! – zdradziła Dorota w wywiadzie dla Twojego Stylu.

Gwiazda jest już mamą Antoniego. W przeszłości Szelągowska była żoną Adama Sztaby, z którym rozwiodła się po dwóch latach od zawarcia małżeństwa.

Zobacz: Dieta Magdy Gessler ujawniona! Znamy każdy szczegół! Schudła na niej już o cztery rozmiary

 

 


Dorota Szelągowska - jesienna ramówka TVN 2019

Dorota Szelągowska - jesienna ramówka TVN 2019

Dorota Szelągowska podczas jesiennej ramówki TVN 2019

Dorota Szelągowska podczas jesiennej ramówki TVN 2019

Dorota Szelągowska w czasie jesiennej ramówki TVN 2019

Dorota Szelągowska w czasie jesiennej ramówki TVN 2019

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×